Helios nebo ReproGenesis

1157
11.2.16 07:11

Helios nebo ReproGenesis

Má někdo zkušenost na některé z těchhle klinik a kterého lékaře doporučujete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24
9.5.16 12:30

@gomex já mám s Heliosem zkušenost ohledně darování vajíček. Obě kliniky jsou chváleny. Helios by měl být ale dražší, pokud chcete jít na IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
25.7.16 23:50

Helios jsou vydřiduši, jen tahání peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
3.9.16 23:38

Helios v zadnym pripade.. paradoxne sem diky doktorce v Heliosu neplodna, takze za me vsechny ostatni cary, ale Helios ani v nejvetsi nouzi nebrat..
Ja sama se rozhodovala mezi Reprogenesisem a Reprofitem a nakonec vyhral Reprofit, pac maji smlouvu s pritelovou pojistovnou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
27.11.16 18:07

Holky, tak jsem nakonec zůstala v Reprofitu a nemůžu si stěžovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
29.11.16 07:06

My jsme ted v reprogenesis a je to tam takové rodinnější, šli jsme tam kvůli dr. Štelclovi, se kterým jsme měli dobrou zkušenost z jiné kliniky, ze které přešel (Reprofit). A prostředí se mi tam moc líbí a vstřícnost personálu bez vyjímky je super. Se Štelclem jsme spokojeni, hlavně s jeho lidským přístupem a empatií. Výsledek léčby ještě nevím.
Můžu srovnat akorát s Reprofitem Brno a tam dřív to bylo fajn, ale nyní mi přijde, že je to opravdu továrna, každá kontrola u někoho jiného a celkově ten přístup šel dost dolů, jsem ráda že jsme přešli do Reprogenesis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
9.5.18 07:37

@Janulala Ahojky..viem, že je to tu staršia téma, ale chcela by som sa ťa opýtať, aký bol výsledok liečby? Ja idem teraz 21.5. do Reprogenesis k Dr. Štelclovi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
9.5.18 20:45

@modraopica Ahoj Štelcl je super, sympaták a přijde mi že ví co dělá. My zatím nic, ale to je na dlouhé vyprávění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
10.5.18 09:55

@Janulala tak to je mi ľúto, držím ti palce, nech sa ti to čo najskôr podarí..Ešte k nemu chodíš? Ja mám už 44 rokov, tak budeme riešiť DV..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
2.7.19 09:37

Ahoj holky, jsem tady mezi vámi nová. Mám za sebou během půl roku 2 Ivf. První ivf došlo k ET jednoho embrya bohužel neúspěšně. Minulý týden jsem absolvovala druhé ivf, každý den jsem volala jak se embryjka vyvyji, bylo jich 5 a vše bylo v pořádku. Včera v 8, 30 jsem měla přijet na transfer a pouhou hodinu předem ledová sprcha, že všechna se přes noc rozpadla přitom údajně byly dvě špičkové kvality. Doslova mě to položilo. Co si čtu různé příspěvky vím, že na tom nejsem tak zle jak spoustu z vás tady a smekám před všemy co si tolik zažily a bojují dal. Poraďte co dál? Momentálně se mi zhroutil svět, jediné co mě drzdi je výběr nově kliniky. Zvažuji reprogenesis nebo helios. Máte nějaké typy prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama