Hellen doron ve 4 letech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
330
21.9.21 08:46

Hellen doron ve 4 letech

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s Helen Doron. Dceři jsou 4 roky a umí takové ty základní pojmy v angličtině. Zvířata, věci, jídlo. Nikdy jsme ji to neucili, ale ma to odposlouchane z pohádek. Přijde mi, že by ji mohla angličtina bavit. Kolem nás mají děti ve školce spoustu kroužku a já pro to moc nejsem. Chodíme akorát do sokola. Když už bych měla dávat peníze za něco, tak mi přijde ta angličtina smysluplná. Není to levné, ale mužeme to platit z fksp. Děkuju za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
625
21.9.21 12:45

Ahoj, my máme dceru na Hellen Doron asi od třech let, nyní ji je skoro osm. Zkušenost je různorodá, první rok byl super, potom dostala do skupiny jiné děti a dva kluci tam dost zlobí a ruší hodinu. Minulý rok v době Covidu to bylo za trest, přípravu na hodinu chtěli po nás, věčně něco vyrábí, takže třeba chtěli různě barevná kolečka a pak to online lepili. Chtěla jsem to zrušit už mnohokrát, hodně peněz to stojí a efekt sice vidím, ale myslim, že se anglicky dokáže naučit i ve škole, případně potom v nějakém kurzu face to face. Hlavně se bojím, že když by se teď na to vyprdla, tak by ty peníze za ty roky byly vyhozené, protože bez poslechů a tréningu by to hned zapomněla. Dcera je ve druhé třídě a u nás s angličtinou začínají ve škole až ve třetí třídě, tak budeme pokračovat, nejspíš i příští rok, protože ta školní bude o základech. Takže u nás jedeme dál, protože jsme začali moc brzy :mrgreen:
Syn má skoro 4 a nedáváme ho tam, i když nás furt lákají, kdy už začne :roll:. Samozřejmě je to pro ně skoro jasný další kšeft, ale fakt zatím ne, časem to ale nevylučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
21.9.21 12:49

Asi jsem ti moc nepomohla, má to fakt pro i proti. Když už se něco naučí, nesmí přestat a je to přes deset tisíc za rok (teda tady u nás). Za další hrozba online hodin, což je pro tříletý dítě hrůza.
Zase si myslím, že má dcera nádhernou výslovnost, to já, manžel i přátelé, kteří denně v angličtině komunikují nemáme. Nikdy anglicky nepsala, ani nečetla, takže jen mluví dle poslechů, videí a toho co má z hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat