Pozitivní testy - u doktora negativní...

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14.5.11 13:34

Taky tomu moc nerozumim…nevim proc jeden druh je a ostatni ne :-(
Napadlo me i ze treba jsem nejak nemocna a tenhle druh reaguje na latku,kterou nemoc „vypousti“,ale to je asi blbost,ze? :roll:
Ale je fakt,ze me napadlo,abych zjistila,nechqat to pocurat pritele :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
93
14.5.11 16:21
VVeronikaM píše:
Taky tomu moc nerozumim…nevim proc jeden druh je a ostatni ne :-(
Napadlo me i ze treba jsem nejak nemocna a tenhle druh reaguje na latku,kterou nemoc „vypousti“,ale to je asi blbost,ze? :roll:
Ale je fakt,ze me napadlo,abych zjistila,nechqat to pocurat pritele :think: :lol:

Ahoj, nevim jestli tě to uklidní nebo potěší, moje maminka zjistila že je těhotná až ve 4. měsíci těhotenství. Do té doby měla naprosto normálně menstruaci každý měsíc. Když jí poprvé vynechala, tak si uělala test a pak lékař jí řekl, že je ve 4. měsíci. Jinak ti doporučuji jiný test, prodávají je v každé lékarně, kup si ten nejcitlivější, ty jsou dnes na 99 % spolehlivé. Stojí kolem 110 kč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.11 10:28

Kamaradce zase rikali v 5.mesici,ze je to nador,dnes ten nador nese jmeno Anicka :lol: A muj byvalej je zase praskle slepe strevo :lol: :lol: :lol:
ja mela nejakej od GS mamatest,byl citlivej na 10neco…nevyznam se v tom :lol: Ale i tak,dekuju za uklidneni :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty