Hematom a špinění v těhotenství

Anonymní
30.10.20 19:04

Hematom a špinění v těhotenství

Hezký páteční večer holky. Určitě tu je takových diskuzí mraky.. Ale mě se to nechce hledat.. Tak se vás zeptám.. Už měsíc mám hnědý výtok.. A jsem v 11 týdnu těhotenství.. Občas i krvácím..uz jsem byla i na pohotovosti..
Našli mi hematom 18×4mm.. Výtok nemám pořád.. Ale bez žádných bolesti. Dva dny třeba je.. Pak mám zase jeden den klid a pak znovu.. Někdy je silnější a někdy slabší.. Měli jste to také? Za jakou dobu se vstřebal? A dopadlo vám těhotenství dobře?
Mám strach a nechci o mimi přijít :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19652
30.10.20 19:12

Ja ho měla ve 13tt, malinko větší nez ty, nevstrebal se, ale prasknul. Krve jak z vola, museli me na pár dni hospitalizovat na kapacky, pak sem mela přísně klidovej rezim, nemohla sem ani sedet, lenom lezet a max na zachod. Bolesti zadne. Ale těhotenství dopadlo dobre ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 19:26

@Kriss Tina ahojky já jsem v neděli jela na pohotovosti protože jsem dost krvácela.. Byli tam i krevní sráženiny.. Byla to krev jako při menstruaci.. Myslela jsem si že je to konec.. Ale doktor mě uklidnil že je vše v pořádku..
Na druhý den žádná krev a ani žádné špinění.. Tak jsem si myslela že ten hematom praskl.. Jenomže teď se mi to zase vrátilo.. Napadlo mě, jestli to špinění nemůže být i z toho, že bych zítra správně kdybych nebyla těhotná, měla mít menstruaci.. Myslíte že je to možné? :(
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
19652
30.10.20 19:32
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ahojky já jsem v neděli jela na pohotovosti protože jsem dost krvácela.. Byli tam i krevní sráženiny.. Byla to krev jako při menstruaci.. Myslela jsem si že je to konec.. Ale doktor mě uklidnil že je vše v pořádku..
Na druhý den žádná krev a ani žádné špinění.. Tak jsem si myslela že ten hematom praskl.. Jenomže teď se mi to zase vrátilo.. Napadlo mě, jestli to špinění nemůže být i z toho, že bych zítra správně kdybych nebyla těhotná, měla mít menstruaci.. Myslíte že je to možné? :(
Zakladatelka

To asi ne, muzes si koupit v lekarne ascorutin to je vicemene vitamin C, ale pomaha proti krvácení a lehni si a hod si nohy nahoru. Me se pri sebemensi aktivite to krvaceni vracelo taky, jeste i treba mesic potom co hematom praskl a ja treba chvili stala, sem zacinala spinit nanovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 20:42

@Kriss Tina mám ascorutin i utrogestan..ale už to mám měsíc..a docela mě to děsí.. Četla jsem že některé to můžou mít až do porodu :think:
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
19652
30.10.20 21:00
@Anonymní píše:
@Kriss Tina mám ascorutin i utrogestan..ale už to mám měsíc..a docela mě to děsí.. Četla jsem že některé to můžou mít až do porodu :think:
Zakladatelka

To nevím, me to prasklo, takze většina odesla v okamziku a zbytek odcházel ještě tak 6 tydnu. Kdyz se to vstrebava, tak to mozna muze trvat dyl, nebo se taky muze udelat novy hematom, to se taky stava, ze holky maj i nekolik za tehitenstvi. Ale mas leky, dr te sleduje, drz se v klidu a bude to dobre, tohle je takova este lehci komplikace, kdyz se dodrzi ten klid, tak to dopada dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 21:12

@Kriss Tina teď jsem začala lehce krvácet a nevím co dál.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
19652
30.10.20 21:16
@Anonymní píše:
@Kriss Tina teď jsem začala lehce krvácet a nevím co dál.. :,(

A ležíš nebo jsi neco delala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 21:19

@Kriss Tina ležím.. Jen jsem byla ve sprše.. Ale opět mě nic nebolí :,(

• Citovat
  • Nahlásit
19652
30.10.20 21:22
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ležím.. Jen jsem byla ve sprše.. Ale opět mě nic nebolí :,(

To může byt tou sprchou, jestli byla teplejsi a chvili si tam stala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 21:25

@Kriss Tina myslíte? Takže nemám plašit? Já už jsem fakt ze všeho hrozně vystrašená :,(
A na pohotovost zase jet nechci když jsem tam byla v neděli :(
Aby si o mě nemysleli že jsem hysterka :,(
Myslíte že je to tím hematomem? :(

• Citovat
  • Nahlásit
19652
30.10.20 21:29
@Anonymní píše:
@Kriss Tina myslíte? Takže nemám plašit? Já už jsem fakt ze všeho hrozně vystrašená :,(
A na pohotovost zase jet nechci když jsem tam byla v neděli :(
Aby si o mě nemysleli že jsem hysterka :,(
Myslíte že je to tím hematomem? :(

Nejspíš ano, on bude odchazet postupně, občas trochu zakrvacis, nez zmizi. Pokud to neni nejak extra silne krvaceni nebo bolesti, tak bych si hodila nohy nahoru a dala se do klidu. Navic teda cesta autem a vaginalni utz to muzou spis jeste zhoršit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 21:37

@Kriss Tina nene žádné velké krvácení to není.. Kdybych nebyla na záchodě a neutřela se, tak si toho ani nevšimnu.. :,(
A kromě toho že mě občas lehce píchne v podbřišku (což mám celé těhotenství) tak mi nic není :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama