Hematom v 7 tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 11:40

Hematom v 7 tt

Ahoj,
podle MS jsem v 6+3tt podle ultrazvuku v 7+0, srdeční akce je vidět. Už pár dní zpět jsem měla chvilkové zaspinění, vážně tak malé, věřím že spousta žen by ho ani nezaznamenalo.
Včera večer jsem ale dostala silné bolesti do břicha. Cca půl hodiny to trvalo a pak jsem jednorázově zakrvácela jasnou krví. Moje dr. Měla zrovna pohotovost, tak jsem se za ní po domluvě jela. Nechala píchnout kanavit. Od začátku už beru utrogestan a asxcorution. Domluvili jsme se na neschopence a zítra ji mám volat, jak to vypadá.

Ve zprávě mam: NADPIS : GESTAČNÍ ( VYVOLANÁ TĚHOTENSTVÍM) HYPERTENZE
Děloha v avf, v d. d. Gs stáří 7+0,YS, naznacený plod. Pól, drobný hematom pod dolním polem GS.

Od příjezdu domu jemné špiním hnědou krví. Vesměs jen ležím.

Chci se zeptat, je možné že je to od hematomu? V ordinaci o něm vůbec nemluvila a řekla že ta krev může být kvůli tvořící se placentě ale že tam by nebyly bolesti. Každopádně dle zdejších diskuzí mi přijde že hnědá krev není nebezpečná, je to tak? Děkuji za každý názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10493
4.1.22 11:44
@Anonymní píše:
Ahoj,
podle MS jsem v 6+3tt podle ultrazvuku v 7+0, srdeční akce je vidět. Už pár dní zpět jsem měla chvilkové zaspinění, vážně tak malé, věřím že spousta žen by ho ani nezaznamenalo.
Včera večer jsem ale dostala silné bolesti do břicha. Cca půl hodiny to trvalo a pak jsem jednorázově zakrvácela jasnou krví. Moje dr. Měla zrovna pohotovost, tak jsem se za ní po domluvě jela. Nechala píchnout kanavit. Od začátku už beru utrogestan a asxcorution. Domluvili jsme se na neschopence a zítra ji mám volat, jak to vypadá.

Ve zprávě mam: NADPIS : GESTAČNÍ ( VYVOLANÁ TĚHOTENSTVÍM) HYPERTENZE
Děloha v avf, v d. d. Gs stáří 7+0,YS, naznacený plod. Pól, drobný hematom pod dolním polem GS.

Od příjezdu domu jemné špiním hnědou krví. Vesměs jen ležím.

Chci se zeptat, je možné že je to od hematomu? V ordinaci o něm vůbec nemluvila a řekla že ta krev může být kvůli tvořící se placentě ale že tam by nebyly bolesti. Každopádně dle zdejších diskuzí mi přijde že hnědá krev není nebezpečná, je to tak? Děkuji za každý názor.

Jsi v raném stádiu těhotenství…teď ti nikdo nic s jistotou neřekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7962
4.1.22 11:50

Hnědá krev je stará krev, mohou to být pozůstatky z toho zakrvácení a mohlo to být z toho hematomu. Jestli je drobný, tak to doktorka vyhodnotila jako nízké ohrožení těhotenství. Většinou se hematomy vstřebají. Horší je to u větších, kdy hrozí prasknutí a že to vezme plod s sebou. Nemyslím si, že by neschopenka něčemu pomohla, pokud nemáš fyzicky těžkou práci. Co můžeš sama udělat, tak nezvedat těžké věci a nepřetahovat své síly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7962
4.1.22 11:52

Tenkrát mi dokrorka řekla, že hnědá krev po tom krvácení z hematomu je v pořádku, horší opět červená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat