hemoroidy

456
15.6.04 21:24

hemoroidy

:oops: Ahojky holky,Mam od porodu veeelke problemy s hemoroidy.Trva to uz 5 mesicu.Mate s tim take podobne zkusenosti? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

830
16.6.04 13:29

Ahoj Sonko,
to bohužel taky znám (ikdyž asi ne tak hrozně), já jsem je měla už i před těhotenstvím, ale těhotenstvím se mi kupodivu nezhoršily. Já sama to vůbec neřeším, ale po porodu jsem je (a jizvu po šití) mazala gelem z dubové kůry od firmy Altermed, prodává se v lékárnách, ani moc nestojí a docela to pomáhá. Moje mamka mi radila, že na to hodně zabírá takové cvičení, začneš stahovat půlky k sobě (jako posilování pánevního dna) a to až 1000× za den (nevim ale, jestli to jde zvládnout tolikrát :D ).
Tak to zkus, snad ti to pomůže. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
24.6.04 12:35

rada

skús použit DUPHALAC, nevstrebáva sa, takže možeš kojiť, iba sa rozkladá v črevách, je to super, počas užívania sa núť do presnej pravidelnosti!! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
24.6.04 20:28
:P

Používejte přírodní produkty jako je např.
BETAVITAL: je to Zahuštěná šťáva z červené řepy a mrkve dotovaná rutinem a vitamínem C - pomáhá při hemeroidech,
nebo ČERNÝ KMÍN:užívá se při nemocech kůže, trávícího systému, nadýmání a hemeroidech,
Naopak FIBER STAR :pomáhá při regulaci odchodu stolice v případech, kdy pacient trpí hemeroidy, análními trhlinami, po chirurgických zákrocích na konečníku,
nebo IMUNO C komplex: posiluje jemné krevní kapiláry, potlačuje vnitřní krvácení a hemeroidy. :arrow:
To vše seženete na stránkách, kde se můžete poradit s lékařem http://www.prozdravi.cz/index.php?…

Zdraví Angelika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
26.6.04 04:50

Dekuji vsem!!!Hned rano jdu do lekarny a zkusim Vase masticky a prasecky. :D Pa Soňa a mimisek Nelinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.16 11:46

Prosím nevíte zda se mast na hemoroidy FAKTU může používat při braní antikoncepce (pilulky)? Nezmenšuje to účinnost antikoncepce? Nikde jsem se nedočetla, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
28.12.16 11:48
@Anonymní píše:
Prosím nevíte zda se mast na hemoroidy FAKTU může používat při braní antikoncepce (pilulky)? Nezmenšuje to účinnost antikoncepce? Nikde jsem se nedočetla, děkuji.

muzes to brat - mazat v pohode nebude to mit na toto vliv ;)

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.12.16 11:49

Děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13369
28.12.16 12:08

Ne - mast na hemeroidy vážně nesnižuje účinnost antikoncepce.

Jinak kromě masti si zajděte k lékaři pro detralex, neo si v lékárně kupte jeho generikum a užívejte první týden 6 tablet po 500mg denně, druhý týden 4 talety a pak dlouhodobě 2 tablety denně.

Detralex a jeho generika jsou jen flavonidy hesperidin a diosimin, získané z dužiny hořkého pomeranče, tedy přírodní látky a kromě úpravy žilních stěn pomáhají s úpravou krevníh tuků a cukrů, jde o jeden z potravinových doplňků které má smysl užívat. TEda kromě toho že pomáhá s hemeroidy.

https://examine.com/…/Hesperidin/

Jinak i s poporodními hemerodiy je potřeba hlavně snížit množství sezení a zvýšit míru pohybu, aby se řitní otvor nepřekrvoval. A hlídat si dostatek vlákniny ve stravě by měl každý tak jako tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama