miminko chrochtá a mrčí

1083
15.6.04 07:43

miminko chrochtá a mrčí

Ahoj maminky,

mám 16.denní holčičku, která při spaní neustále vydává chrochtavé zvuky jako by se jí špatně dýchalo, ale nosánek má čistý. Ani spát se při tom nedá, protože malá je dost hlasitá a já k ní pořád běhám jestli se nedusí. Občas má pauzu a z toho mručí hodinu v kuse. Máte s tím některá maminka zkušenosti, že je to normální? Díky za odpovědi.

Dana+Valuška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2339
15.6.04 08:40

Ahoj Dano,
s něčím podobným jsem se setkala u dcerky našich známých. Když spala tak vydávala úplně stejné zvuky jako když přede kočka :) Prý to bylo způsobené nosní přepážkou, nevím ale přesně v jakém smyslu. Určitě ale nebyla na žádném zákroku, prostě to časem přešlo.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.04 08:54

Ahoj, malá mi dělala asi do konce 1. měsíce přesně to samé. Podle p. doktorky je to normální, možná prý měla ještě v dýchacích cestách trochu plodovky. Na její radu jsme nosík vytírali ophtalmoseptonexem. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
3743
15.6.04 09:05

U miminek je to běžné a časem to přejde. Tak to bylo i u nás :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.04 09:56

Stejný „problém“ má i náš dvouměsíční Lukášek, ale prý je to normální. On kombinuje dýchání spolu tlačením prdíků a vznikají z toho hrozná zvuky včetně chrápání. Jakmile se vyprdíkuje spinká zase jako minimko, ale jedna vec mu pomáhá. Podložit hlavičku aby ji měl výše nez zbytek těla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama