Herqules Raptor 6 Spin

281
25.1.07 13:12

Herqules Raptor 6 Spin

Zdravím.
Mám otázečku - zvažuju výměnu X-lander XA za tento kočárek. Jde mi o to, že bychom rádi druhé mimi a vzhledem k velikosti našeho prvního syna, by se druhé mimi do korbičky vešlo max 3 měsíce. I kdybych se rozhodla s vložnou taškou dát mimi do sporťáku v tomhle věku, vadilo by mi, že na něj nevidím (na takhle malé mimi). Herqules má mít otočnou sedačku a na obrázcích vypadá nádherně. Ale nevím,jak se chovají ta přední dvojkolečka ve sněhu, zda je rukojeť potažená „molitanem“ atd. Máte ho někdo? Omlouvám se, pokud už je tu o něm nějaká diskuze, ale já ji nenašla :?

Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26
26.1.07 17:07

Ahoj, já ho sice nemám, ale zkoušela jsem ho v obchodě. Myslím, že je prostorný, sporťák výborně polstrovaný, jde až do lehu i do sedu, hlavně super odpružený a jezdil bezva. Madlo bylo perfektně tvarované do ruky, klasická pěna. ve starších diskuzích jej paní má, raději písni jí, co ve sněhu, jinak si ho hrozně chválila. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
1.2.07 13:18

Tenhle kočárek by mne taky hodně zajímal, jenže v obchodě šestikolku nemaj :(
Chtěla jsem se zaptat na tu váhu- píšou 14kg, opravdu to není víc ???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
1.2.07 13:24

Ahoj. Já právě zkoušela tu šestikolku. Kočárek má být z lehkých slitin, tak víc mít nebude. Ale je fakt lehoučký díky odpružení. na netu jsem ho viděla i s nánožníkem zdarma za 10890,–( myslím na kocarky.cz), jinak je zvlášť za 1000,–. Ve výbavě je i pláštěnka. Korbu lze koupit zvlášť. Nejhezčí se mi zdála kombinace zelené a černé. prodavačka na prodejně říkala, že jsou to nejprodávanější kočárky. malou jsem do něj po:,–(ila a seděla tam fakt pohodlně. Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
1.2.07 15:37

Markét, tak to my jsme ulítli na tý modro-modrý kombinaci :P Sice není tak praktická, ale zato senzační !!!!!!!! http://smajlici-1.ic.cz/…1maly693.gif

http://herqules.babyexpert.cz/…g/H93601.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
3.2.07 13:49

Prosím, může mi ještě někdo napsat zkušenosti s tímto kočárkem ???

Líbí se mi ve všech směrech, jen nevím, jestli bych ho třeba sama vynesla do MHD. Starší kočár- těžkou kombinaci máme ještě po synovi, sháníme lehce ovladatelný sporťák.
Bohužel v obchodech není, nyní opět posunuli dodání a vyzkoušet si ho tedy nemůžeme :( Pokud by nám nevyhovoval, zvolili by jsme Jané Nomad, ale ten typ co by jsme případně chtěli už doprodávají, takže to docela spěchá… :(

Předem díky moc za každé info !!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
4.2.07 13:48

Zdravím.

Tak to přestalo být tak aktuální, ale stejně, kde se dá tenhle kočárek vidět na prodejně na živo? Na netu je i s pláštěnkou a nánožníkem k sehnání za 9890Kč. Já jsem teda zase spíš ulítlá na béžovou. Ale protože mi manžílek slíbil, že si můžu dojezdit XAčko a pak si vybrat úplně nový a jakýkoliv, tak už to tak neřeším a konečně nebudu muset vybírat univerzální barvičky jako u nevydařené koupě Bebetta a nedomyšleného XAčka (mám velké dítě a druhé tipuji stejně - nevydržela by nám korbička dýl jak 4 měsíce).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
4.2.07 14:08

Kocarek Herqules mame asi zhruba pul roku,kuppovali jsme ho i s vloznou taskou.Kdyz jsme ho kupovali,tak jeste u nas nebyla v prodeji korbicka,ted uz ano,a vypada moc hezky.Jsem s nim maximalne spokojena,je lehky,v pohode ho uzvednu do MHD.Jednoduche skladani,lze dat sedacku"po"i proti" smeru jizdy.Velmi jsem uvitala vetsi kola,kdyz ted na Morave napadl snih,jeli jsme bez problemu.Ma velky kosik,nastavitelne odpruzeni,ktere opravdu funguje :lol: .Opravdu jsem spokojena.Nez jsme ho koupili,byla jsem se na nej podivat v Chiccu na Cernem Moste,ale objednala jsem si ho u nich,ale pres net,byl o dost levnejsi.
http://sweb.cz/…M1318up2.jpg /> http://sweb.cz/…M1967up2.jpg /> http://sweb.cz/…M1319up2.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
4.2.07 15:10
myska píše:
Kocarek Herqules mame asi zhruba pul roku,kuppovali jsme ho i s vloznou taskou.Kdyz jsme ho kupovali,tak jeste u nas nebyla v prodeji korbicka,ted uz ano,a vypada moc hezky.Jsem s nim maximalne spokojena,je lehky, v pohode ho uzvednu do MHD .Jednoduche skladani,lze dat sedacku"po"i proti" smeru jizdy.Velmi jsem uvitala vetsi kola,kdyz ted na Morave napadl snih,jeli jsme bez problemu.Ma velky kosik,nastavitelne odpruzeni,ktere opravdu funguje :lol: .Opravdu jsem spokojena.Nez jsme ho koupili,byla jsem se na nej podivat v Chiccu na Cernem Moste,ale objednala jsem si ho u nich,ale pres net,byl o dost levnejsi.

Tak to jsem potřebovala !!! Jen doufám, že nejsi nějaká korba a se mnou to nešvihne :lol: :lol: :lol:
Takže díky moc !!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
4.2.07 15:26

:lol: :lol: :lol: ,tak pravda,mela bych konecne zacit hubnout..... :lol: :lol: :lol:
Ale vazne neni tezky a myslim si,ze budes spokojena.Ale je opravdu levnejsi si objednat pres net.
Dej pak vedet,jak ses spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
4.2.07 17:03
myska píše: :lol: :lol: :lol: ,tak pravda,mela bych konecne zacit hubnout..... :lol: :lol: :lol:
Ale vazne neni tezky a myslim si,ze budes spokojena.Ale je opravdu levnejsi si objednat pres net.
Dej pak vedet,jak ses spokojena.

Jak už jsem psala, já jsem z něj nadšená ! Teda my- i ten můj chlap :lol: Jen bych ho určitě potřebovala občas vynést třeba do tramvaje, nebo někam do schodů a nerada bych spoléhala na něčí pomoc…
A mímo se má narodit až v červnu, ale pak dám určitě vědět :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
4.2.07 18:02

Tak přece jen ještě dotázek :D
Nasazovali jste na podvozek i autosedačku ? Nemáš kdyžtak nějakou fotku ???
Já narazila jen na
http://herqules.babyexpert.cz/…ig/96500.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
5.2.07 09:02

A můžu se zeptat, zda jste ve sněhu jezdili s aretací či bez? Já u XAčka musela kolečka zaaretovat. Jakoby mi kočárek ujížděl do strany. Mám taky golfky Chicco ct0,4 a ty mají asi stejná přední kolečka, jako ten Herqules a ty teda taky nic moc. Ale nevím, zda to bylo kolečky či neodpružením.
Což mi připomíná - houpe trochu? A nerachtá třeba po kostkách či v terénu?
Děkuji moc za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
5.2.07 11:23

S autosedackou jsme nejezdili.Kdyz se maly narodil mela jsem jiny hluboky kocarek a jinou autosedacku.
Ve snehu mam kolecka volne,nemam je je zacvakle na pevno.Jezdi se mi tak lip,ale to to chce vyzkouset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
5.2.07 11:30

Jeste k tomu houpani,da se nastavit a ja bych rekla,ze ze je odpruzeny dobre.Samozrejme se nehoupe treba jako Inglesina-hluboky kocar.
Ty predni kolecka jsou pomerne velka a siroka a jsou gumova.Nejsou nafukovaci,ale je to guma a pomerne meka,takze kdyz jedeme po kostkach tak v pohode.
Docela dost rachtaji plastova kolecka.
Ve skutecnosti ma ten kocarek opravdu kola dost velka.Spousta lidi se za nama otaci a koukaji na kola.Prave diky tem kolum,si myslim,ze s nim tak pohodlne jezdi.
Prumer tech velkych kolecek je 26cm a sirka je 8.5.
Prumer tech mensich je 21 cm a sirka 5.5 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama