Hipp

13496
19.7.08 13:52

Hipp

Ahoj maminy

mam dotaz-mala do dneska byla tri tydny na Nutrilonu1 ale ponevadz ma vyrazky na pusince od te doby co na nej presla z meho mlicka tak jsme se rozhodli zkusit Hipp1,Nutrilonu vypila kazde 4 hodky 125ml a ted ji davame Hippu 105ml a vypije toho pouze 50ml a vic ani ranu a po dvou hodkach uz ma zase hlad.
Nechci nabouravat system ktery jsem ji zavedla a ucit ji zase jist v jinou dobu.
Mela to nektera z vas u Hippu take tak?
Navic mi prijde ze Hipp je mnohem hustsi nez Nutrilon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.7.08 22:36

Ahoj, nikdo Ti neodpověděl, tak já zkusím aspoň něco. Hipp je v ČR znám především svými skleničkovými příkrmy a ta jejich mléka jsou jedna velká neznámá. Tím netvrdím, že jsou špatné.
Ale tpro tvou dceru asi nebude to pravé, sní ho málo a má brzy hlad - nevíme proč je to tak, ALE VÍME, ŽE MEZI DVĚMA KRMENÍMI UM MUSÍ UBĚHNOUT MIN. 3 HODINY, tkže Ti buď řve hodinu hlady nebo tuto základní zá:,–(u nedodržujete a nakrmíte ji dřív do žaludku, který ještě nemá vytráveno a zaděláváte jí na další zdravotní, zažívací problémy.
Takže bych zkusila jiné UM.

• Nahlásit
  • Citovat
13496
22.7.08 14:19

Anonymni dekuji za odpoved.Jsem rada ze aspon nekdo se nasel!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.8.08 18:10

Ahoj, já jsem porodila 22.4.08 své první dítě, chlapečka Míšu. Bohužel se mi neudělalo mléko, takže ze začátku jsme také byli na Nutrilonu. Jenže za pár dní mi Míša začal brečet, měl po něm pořád hlad a nemohl po něm kadit. Tak jsem hledala, které UM zavést a našla jsem letáky na Hipp (z důvodu mé alergie kupuju Hipp HA). Zaujal mě hlavně obsah laktobacilů. Zkusila jsem koupit 1 balení, Míša ho slupnul jako nic, takže jsme na něj přešli a pijeme ho dodnes. Za chvíli přejdeme na dvojku, protože končíme 4 měsíc.
Rozhodně je sytější než Nutrilon , protože malej pije 150ml každé 3 hodiny a stačí mu to (byť dle tabulky na HIppu by měl pít 180ml každé 4 hodiny). Nutrilonu pil 120ml, to mu byl teprve měsíc a za hodinu řval hlady.

• Nahlásit
  • Citovat
24.9.08 12:52

Já používám Nutrilon Extra. Malému to stačí a v noci také dobře spinká. Kamarádce ale miminko po Nutrilonu pořád blinkalo. Chvíli kupovala Nutrilon Comfort, ale je docela drahý a tak vyzkoušela Hipp a dost ho chválila. Mrňous prý do konce přestal trpět na prdíky a mezi papáním sladce spinkal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
25.2.19 20:05

Ahoj, mam dotaz ohledne Hippu. Dcera ma teda 3,5 roku a pije normalni plnotucne kravske mleko, ale ted jsme dostali Hipp combiotik 3, je to od 1 roku a ja nevim, jestli ji to mam/muzu davat. Nemyslim to tak, ze by ji to neco udelalo, ale jestli je to lepsi nez klasicky kravsky mliko. Vic prospesnych latek? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
25.2.19 20:08

Asi bude lepší, než mléko z krabice. Obohacený o umělý vitamíny a další látky, mrkni do složení. Brala bych to jako zpestření jídelníčku, ale je to IMHO zbytečný. Taky bacha, aby jí to nezachutnalo a pak byla ochotná se vrátit k obyč mléku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16459
25.2.19 20:10

no dát jí to můžeš i když je to nesmysl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5768
25.2.19 20:10

Tak ve 3.5 letech mi UM přijde zbytečné, je plné cukrů a látek, které tak velké dítě už asi nepotřebuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
25.2.19 20:33

Jj vim, ze je to asi zbytecny, jde mi jen o to, abysme to nevyhodili. Co se tyka cukru a tuku, tak ma o neco min nez kravsky plnotucny… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10683
25.2.19 20:34

@Kacabacka tak ji z toho delej treba kase ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9671
25.2.19 21:02

@Kacabacka víc prospěšných látek tam asi bude, já bych jí to klidně dávala, nic tím nepokazíš, přece nevyhodíš krabici v hodnotě minimálně 270,–- kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9671
25.2.19 21:03
@Aduš8 píše:
Tak ve 3.5 letech mi UM přijde zbytečné, je plné cukrů a látek, které tak velké dítě už asi nepotřebuje :nevim:

ale oni to dostali, zakladatelka nepřemýšlí, že by na UM přešli, a fakt je cukr v UM pro děti od 1 roku? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.19 21:04

V tolika letech je to fakt zbytečný. Nic se nestane, když jí ho budete chvíli dávat… ale když už, tak by měla mít spíš Hipp Combiotic 4, to je od 2 let a složení by se mělo trochu lišit vzhledem k věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
25.2.19 21:32

Klidně bych ho zdělala. Neublíží jí to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu