Nutrilon versus Nutrilon extra

13496
15.7.08 14:04

Nutrilon versus Nutrilon extra

Ahoj holky

vy ktere pouzivate Nutrilon 1 mate nektera zkusenosti s Nutrilon 1 extra(zluta krabice)?
My teda mame zatim tu normalni zelenou krabici ale u toho Nutrilonu extra je napsano ze zarucuje deletrvajici pocit zasyceni.

Tak uvazuji ze bych do nej sla ale zatim jsem o nem od nikoho neslysela.

Diky za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

618
15.7.08 15:00

Ahoj, tak moje zkušenost tě asi nepotěší, neb u nás je uplně jedno jestli malá pije „normál“ nebo Extra. Teď už jsme na dvojce, tak jsem zas koupila Nutrilon Good night ( taky má více zasytit - přes noc), ale výsledek se opět nedostavil :evil: Už jsme zkoušeli i Hami forte + hajaja (stejný princip jako Extra a Good night), ale na nás to prostě nefunguje.

Tak snad má někdo i pozitivní zkušenosti. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
15.7.08 15:09

Ahoj, tak Nutrilon, který měl „extra“zasytit, jsme zkoušeli už u Věrky, tedy před 4 roky a taky jsme neměli úspěch :( Ondra je teď na Nutrilonu 1 a vydrží cca od 1 měsíce celou noc bez jídla (cca od 22 do 6 hod) a Nutrilon Extra nepotřebuje… M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
15.7.08 15:24

Holky diky,takze vidim ze je zbytecne ten Nutrilon extra kupovat.

Fragolo tebe bych se chtela zeptat-jakou davku davam malemu nez jde spat?Mala vydrzi max. 6 hodin a to ji davam 100ml.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
15.7.08 15:40

Taminko, Ondra od 1 měsíce vypije 120 ml. Přes noc mu to stačí, ale zase to pak dohání přes den. To je schopný pít třeba po hodině a půl… Jí tak 8× denně. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
15.7.08 19:20

Ahoj,

kamarádka dávala dcerce Nutrilon 1 Extra a na noc jim taky nepomohl, ale přes den jí malá vydržela mít interval mezi jídly těch3-3,5 hodinky. Na Nutrilonu 1 jí chtěla jíst každé dvě hodinky…
My jsem na Nutrilonu jedna už skoro od narození, na tom šetinedělí jedl Adámek okolo šesté a budil se v noci většinou dvakrát (12-1, 4-5) a teďka se budí jen jednou (okolo půl čtvrté a pak za tři hoďky a to jí v 7). Asi jsem moc nepomohla, že? :oops: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
361
27.8.08 22:14

Taminko - moje Linda je od 6 neděl na Nutrilonu + kojení a bere si z lahve cca 90 - 120 ml každé pití. Baští po 3 až 3,5 hod. Na noc si dává 150 ml a budí se po 5 hodinách. Zvažuji vyměnit UM. Akorát nevím za jaké mlíčko????? Myslela jsem, že začnu na noc s Nutrilonem EXTRA, ale koukám, že to moc uspěšné není. Tak možná BEBU, nebo HAMI??? Poslední 3 dny se u pití kroutí a pláče, tak možná Nutrilon comfort??? Asi zítra zavolám dr.!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.08 09:20

Já používám od začátku Nutrilon Extra. Poprvé na nákupu byl manžel a usoudil, že si odpustí jedno pivko a koupí malému něco, co ho víc zasytí. Tak jsme u toho zůstali. Přes den se snažím dodržovat dávkování, ale na noc mu dávám tolik, kolik dokáže vypít. Spinká pak 5-6 hodin v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katina14
13.9.10 11:26

Nutrilon extra

Dávám nutrilon extra jen na noc v 19 hod 100 ml víc nevypije a pak ve 2.00 150 ml malej pak chrupe do 7 hod. Je mu 6 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
katina14
13.9.10 11:27

tak to bych si přála od 22-6 , já jen tiše závidím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
10.3.11 14:55

éčka v nutrilonu

Zjistila jsem, že kojenecké mléko Nutrilon obsahuje éčka, které jsou úpro děti zakázaná, konkrétně E170 - Uhličitany vápenaté. Viz. odkaz http://www.emulgatory.cz/
Vzhledem k tomu, že 3měsíčního syna krmím od narození právě Nutrilonem, tak mě to pěkně nasralo. Chci mu dát to nejlepší, tak mi není líto peněz, kterých moc nemáme a teď se tohle dozvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
31.8.11 11:11

Ahoj, já dávám od 2 měsíců Nutrilon 1 … cca 3-4× denně (do toho ještě kojím) po 100-140ml.. Tzn. přes den 100ml a na noc 120-140ml, podle toho, co vypije.. A musím zaklepat, že mi po něm spí krásně.. Např. včera od 21 do 8:30 a dnes dokonce od 19:30 do 8 ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
31.8.11 15:43

Ahoj my sme na nutrilonu jak jsme ji zacali davat extra tak bylo extra zlepseni spi od 8 vecera do 6 rana a je maximalne spojojena nic ji neboli netrapi je napapana :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anet305
22.9.11 10:08

Ahojky,
přes den dáváme Nutrilon 1 a na noc dávame Nutrilon 1 Extra a jsme plně spokojeni. Davídkovi moc chutnají oba nutrilony a extra ho na noc zasytí více, takže spí až 8 hodin v kuse. Nedáme na Nutrilon dopustit. Známá nám poradila Sunar Nutra Defense, že je jeste lepsi jak Nutrilon, ale to si urcite nemyslim, malý nám po nem ublinkával a vubec ho nezasytil, byl po nem i hodne uplakany. Takze jsem moc rada za oba Nutrilony za extra i normalni. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
2078
22.9.11 10:49

Ahoj, taky jsem si koupila krabici extra s tím že malá déle vydrží ale ani náhodou, u nás zbytečně vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama