Hipp combiotic vs comfort

413
18.2.20 15:48

Hipp combiotic vs comfort

Ahoj.
Mám 11 denní miminko. Chlapečka. Od prvního dne narození trpí na bolení bříška. Jsme na Hipp combiotic kaká jednou denně, stolice v pořádku ale hrozně se kroutí, hlavně večer to začne a pláče a pláče a nemůže si prcnout. V porodnici mi probrečel i několik hodin v kuse. Díky tomu má i menší pupeční kýlu :,( doma jsem mu pak na radu mojí mamky začala každý den dávat trochu fenyklového čaje. Nebrečí už x hodin ale každý večer ho to bříško bolí. Přemýšlím že na nějakou dobu vysadím combiotic a zkusím comfort. Máte s tím někdo zkušenosti? Tohle je moje první miminko. Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

366
18.2.20 16:04

My jsme dávali od porodnice HIPP HA - tam nasazují automaticky HA, a doktor mi pak řekl, ať u něj zůstaneme, že i když malá neměla alergie, tak na ty její koliky že je to lepší - kvůli naštěpené bílkovině (je líp stravitelná). Tak můžete zkusit ten. A dávali jsme ještě probiotika a espumisan, než se to bříško spravilo (cca 3-4m tuším). Fenyklový čaj mi nepřišlo, že by moc pomáhal, ale ona teda hlavně žádný čaj nechtěla a doktor říkal, ať jí ho necpu, že mimino má pít mlíko :mrgreen:

Pak od tuším roku jsme přešli na normální combiotic a už bez problému. Co je hipp comfort nevím a nechce se mi hledat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
18.2.20 17:27

No nám už v porodnici dali ten combiotic. Já zas neznám HA :mrgreen: ok mrknu na to. Snažím se kojit, ale nic neteče :nevim: :( stimuluji se i odsávačkou a musím bohužel dokrmovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama