Hipp HA Combiotic

1567
15.7.13 20:09

Hipp HA combiotic

Zdravím maminky, které mají zkušenosti s UM Hipp HA combiotic nebo s Hipp bio combiotic.

Malý má 6 týdnů a od narození je na UM. Zkoušeli jsme Bebu (po té se nemohl vykadit), Nutrilon (blinkal a měl stále hlad). Teď zkoušíme HIPP HA combiotic. Malý kadí i 3× denně, někdy je stolička zelená, smrdí a je konzistence vaječiny.
Máte to taky tak?
Nezkoušel někdo z vás i Hipp bio combiotic. Malý není alergický, tak uvažuji jestli nezkusit i normální Hipp?

A ještě jeden dotaz, když nechám mlíčko ve flašce a stojí delší dobu, tak se mlíčko jakoby odstředí, dole je hustší a nahoře řidší. Je to oku dost znatelné…není to na škodu? Myslím jestli to není nějaké závadné. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
15.7.13 20:43

Ahoj, my dáváme hipp bio combiotik od 3.týdne a jsme maximálně spokojeni. Zkoušela jsem i nutrilon, ale po tom měla malá zácpu, po bebě zas takový hnusný zelený hovínka. Hipp nám prostě vyhovuje nejlíp. Taky jsme měly stolici několikrát denně, jedno období - tak 2 týdny - kakala i 8× za den a budilo jí to i v noci. Doktorka dělala výtěr, ale nic se nenašlo. Malá byla čiloučká a jakoby jí nic jiného nebylo. Hipp je prostě nejvíce podobný mateřskému mléku a proto někdy děti kakají víckrát denně.
Pokud je malý spokojený, zůstala bych u Hippu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7338
15.7.13 21:03

@lasecta já dávám hipp combiotic a v pohodě, malá kaká pravidělně 2× denně a konzistencí i barvou je to jako po MM, předtím měla Bebu sensitiva a hrozný, měla zácpu a hovínka brčálově zelený 8o
s usazeninou ve flašce ti neporadím, já krmím hned jak si to připravím, takže se mi to neusazuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Teruna000
15.7.13 21:04

My také dáváme Hipp bio combiotik. Malej po něm sice ublinkává (spíš moc hltá), ale po Nutrilonu AR měl zácpu a hrozné nadýmání. Po jednom dni na Hippu to naštěstí přešlo. Jinak měl Hipp už v porodnici, sice HA, ale za mě naprostá spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
7449
15.7.13 21:17

@lasecta Já Hipp sice dávala jen jednou a bez úspěchu, ale jen postřehy - zelená stolice je po UM HA běžná, je to způsobeno naštěpenými bílkovinami. Pokud by zelená stolice přetrvávala i u normální, ne HA, UM, chtělo by to zjistit, jestli to není zánět a nebo zelená stolice bývá označována jako hladová, takže možná zvýšit dávku UM.

A k tomu usazování - je to normální. Já krmím hned, jakmile UM připravím, ale po večerním krmení občas neumiji flašku hned a ráno je tam také usazenina (malá pije Sunar, takže to dělají asi všechny UM)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3617
15.7.13 21:37

@lasecta dávám HIPP combiotic, chtěla jsem přejít k Babylove, přešla, ale objevil se kluků ekzém, přešli jsme na HIPP a mažeme mastí z konopí, tak se to hojí, takže my už měnit nebudeme, jen je docela drahé a má takové nešťastné balení v plechovce - myslím tím jedničku, kluci sní krabici denně, raději bych v krabici jako mají v Německu, samozřejmě levnější :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
15.7.13 21:39

@Mišanda Ž.. Téda, tak to ti baští fest. A dáváš už příkrmy? Podle metříku 5.měsíc, tak to už máš zavedenou zeleninu a dáváš ovoce či maso?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3617
15.7.13 21:43

@maritimka tak oni jsou dva, ale asi jí hodně, už mají zeleninu - tu mají mooooc rádi - dnes každý dva malé brambory a dvě mrkvičky a kousek cukety - to už si mléko nedají a přesnídávky, ty jim tolik nechutnají - cucnou pak i mléko a občas kaši, ale to taky nic moc :P, no naše nedonošeňátka narození 36+0 mají už víc jak 7 kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
15.7.13 21:53

@Mišanda Ž.. Téda, tak to je mazec. Naše, když měla svůj den, vypila taky hodně, ale jednak byla na to sama a taky jsme byli na Sunaru, který je o něco levnější jak Hipp… A kolik toho vypijou za den?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3617
15.7.13 22:03

@maritimka no pijí co 2,5-3 hodiny 120-210ml, nejde to vůbec odhadnout :nevim:, v noci kolem 1-2 HOD. 180ml a pak kolem 5 zase začínají pít po těch 3 hodinách, takže krmení, krmení, krmení i na vycházce :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
15.7.13 22:06

@Mišanda Ž.. No tak na 5.měsíc mají slušný příjem. Ale tak důležité, že nemají hlad a už papají i něco jiného, než jen UM. Pak začne ovoce, jogurty a budeš ráda, když do nich nacpeš UM aspoň 2× denně, jako to mám teď já u té naší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3617
15.7.13 22:09

@maritimka no jsem na to co bude dál zvědavá :P, snad se jim to zredukuje brzo na snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a celou noc spát, vím že dávají holky sunar nutradefence na noc a děti spí celou noc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
15.7.13 22:30

@Mišanda Ž.. To není o značce UM, to je o dětech. Některé spí po kaši celou noc, jiné se budí žízní. Jedno dítě spí celou noc po normální večeři, jiný po UM, jiný po kojení… A jaké máte rozložení jídla během dne? Vychází to na nějakých 5× denně + v noci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3617
15.7.13 23:04

@maritimka klu i jí opravdu co 2,5-3 hod. zatím žádné rozdělení, jen kolem 9 ovocná svačinka a kolem poledne před velkým spánkem zelenina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
15.7.13 23:28
@maritimka píše:
@lasecta Já Hipp sice dávala jen jednou a bez úspěchu, ale jen postřehy - zelená stolice je po UM HA běžná, je to způsobeno naštěpenými bílkovinami. Pokud by zelená stolice přetrvávala i u normální, ne HA, UM, chtělo by to zjistit, jestli to není zánět a nebo zelená stolice bývá označována jako hladová, takže možná zvýšit dávku UM.A k tomu usazování - je to normální. Já krmím hned, jakmile UM připravím, ale po večerním krmení občas neumiji flašku hned a ráno je tam také usazenina (malá pije Sunar, takže to dělají asi všechny UM)

Hladová stolice je hnědá a silně zapáchá, ne zelená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama