UM a kojení s dvojčátky

202
12.7.13 14:55

UM a kojení s dvojčátky

Ráda bych se zeptala maminek s dvojčaty které přikrmujete své děti jak to děláte mám tím na mysli zda jednou dáte své mlíčko pak UM pak zas své pak zas UM v dávce za den,,Nevím zda to dělám dobře ale děláme to takto holčičky mají ale neustále bolení, těžko je uspat i ze spaní pláčou,,zkoušíme všechno, máme Bio gaia dávám espumisan 5 kapiček při každém kojení včera sme přešly z Nutrilonu na Hipp bio combiotic sou zacpaný Nutrilon letěl do koše…Není třebas lepší aby jeden den byla jedna na UM a druhá na MM a pak zas naopak než to takto kombinovat..chjoo sem bezradnáá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6787
12.7.13 14:59

Jak jsou děti staré?
Já mám dvojčata skoro 9m a jsou jen kojeni, teda do 6m plně kojeni, potom s příkrmy a čajem, ale UM neznají.
Nebylo by lepší se rozkojit plně a vykašlat se na UM?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.7.13 15:09

@subsomi sem rozkojena bohužel nemám tolik mlíčka mají měsíc a 14 dnů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
12.7.13 15:12

@mysule87
a není to růstový spurt v 6týdnech?
jak střídat UM a kojení, neporadím :nevim: s tím zkušenosti nemám
spíš bych radila jen kojit :think: klidně co hodinu, ať se mlíka vytvoří více :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.7.13 15:14

@subsomi noo to bých rááda alee v tom případě bych kojila 24 hod. denně,,,odsávám medelou jak to jde a přikládám jenže se budí společně a né vždy druhá chvce čekat určoo to znáš… :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10872
12.7.13 15:22

Já odsála a podělila je… jednou dostala jedna UM, druhá MM, někdy toho bylo dost, tak dostaly obě MM… rozhodně to nebude střídáním, ale spíš kontroluj co jíš!!! Já dokrmovala Bebou HA :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
12.7.13 15:26

@mysule87
asi jsem matka tyranka, ale když se vzbudili naráz, tak jsem se rozhodla, kdo dostane první (pokaždé jiný, někdy stejný, prostě podle síly křiku, nebo kdo jedl naposledy nebo tak…) a druhého jsem nechala řvát :oops: a nakojila potom, těch 15 minut to dítě vydrží a hladem nepadne :think: když se mi vzbudili v kočárku a měli hlad, tak taky museli počkat až se vrátíme domů (jsou narozeni v říjnu, takže v zimě nepřicházelo v úvahu kojit venku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1604
12.7.13 15:26

Ahoj,
myslím, že to děláš dobře.
Já jsem dvojčata také nějaký čas krmila MM+UM. Nejdříve jsem krmila systémem každé krmení= MM+UM, později střídání jedno krmení UM, jedno MM.
Nevím jak máš holčičky staré, ale třeba je prostě bolí bříško z větrů nebo jim bude vyhovovat jiné UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.7.13 17:48

@Špageta měly sme nutrilon a teprve včera sem přešla na hipp bio combiotic uvidíme tedy zda bude lépe po Nutrilonu byly zacpanéé no hrůůza děs,,chuďátkaa..Mají měsíc a týden,,ano větříky majíí hoodně je to trápí obě se kroutí jak žížalky snad bude brzy lépe jinak děkujiiiůůů :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
12.7.13 17:49

@subsomi to určoo nejsii.. :mrgreen: taky je nechávám čekat a čekají pěkně s didinkem a cumlaj o život než se nají jedna,,,noo a u prsa jedna tahá jako blázen a druhá spí tak je nedojedená no a pak dokrmujeme a ony se z prsa nenají ani jedna.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1604
12.7.13 18:26

@mysule87 neboj, určitě bude líp. Četla jsem tady na emiminu, že změna UM se projeví až asi za týden. Vydržte! Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
12.7.13 22:47

Já mám taky dvojčata, byla teda jen kojená a kojila jsem vždy najednou na kojícím polštáři, šlo to skvěle, úplně ze začátku jsem teda odstříkávala krmila přes stříkačku, než se naučili tahat, ale pak už skvělý, já mám samý žrouty :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama