Míchání Nutrilonu?

Anonymní
11.7.13 16:39

Míchání nutrilonu

Ahoj holky,

Mám dotaz. Malá má zažívací potíže, trápí jí bolení bříška, a špatně kakáme, jsme od narození na UM, protože jsme se nerozkojily. K tomu máme reflux.

Takže, potřebujeme malé dávat nutrilon anti-colics na koliku, Nutrilon AR proti ublinkávání. Bohužel, bych potřebovala dávat i normální nutrilon, přeci jen ty spešl nutrilony jsou dražší a já mám jen rodičák a jsem sama. Chtěla bych jí dát to nejlepší, ale nemám na to. Ani nikoho kdo by mi pomohl.

Zkoušela jsem dávat nutrilon obyč s nutrilonem AR půl na půl, ale strašně pláče kvůli bříšku když jsem ten colics vysadila.

Myslíte že můžu dávat jednou obyč nutrilon s nutrilonem AR půl na půl.
A na další krmení obyč nutrilon s nutrilonem colics půl na půl.??

Popřípadě jak jste to řešily vy když jste potřebovali různé druhy nutrilonu?

Malé je 6.týdnů
Omlouvám se za anonym je mi trapně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Imane
11.7.13 16:43

Podle mě se stejná značka míchat může. :think: Neměl by se třeba míchat Sunar s Bebou atp.

• Nahlásit
  • Citovat
16848
11.7.13 16:44

Hele a co vyzkoušet jiný typ mléka? Tohle vypadá, že ji nesedí. jako kombinovat tři nutroše naráz :mrgreen: to už je moc. Třebas by ji nějaké jiné sedlo lépe. Třebas beba :think: A kapičky na prdíky máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
11.7.13 16:45
@araw píše:
Hele a co vyzkoušet jiný typ mléka? Tohle vypadá, že ji nesedí. jako kombinovat tři nutroše naráz :mrgreen: to už je moc. Třebas by ji nějaké jiné sedlo lépe. Třebas beba :think: A kapičky na prdíky máte?

kapičky máte?? zKUS JINÉ TŘEBA BEBA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 16:47

Bebu jsme měli a to bylo úplně šílený.

Nám seděla kombinace nutrilonu obyč a colics, zažívací problémy byli v pohodě, ale strašně moc blinkáme a musím dávat AR. Ale jak to mám nakombinovat to už mi nikdo neporadí, a každá lékárnice říká něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.13 16:48

Kapičky i laktobacilky máme. + fenykový čajík k tomu

• Nahlásit
  • Citovat
16848
@tumpach píše:
kapičky máte?? zKUS JINÉ TŘEBA BEBA
:think: :think: :think: nějak tě nechápu, psala jsem ji, ať zkusí jiné mléko, třeba bebu! A jestli maj kapky na prdy, to by od bříška mohlo ulevit. Problém máš konkrétně s čím?? 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Imane
@Anonymní píše:
Bebu jsme měli a to bylo úplně šílený.Nám seděla kombinace nutrilonu obyč a colics, zažívací problémy byli v pohodě, ale strašně moc blinkáme a musím dávat AR. Ale jak to mám nakombinovat to už mi nikdo neporadí, a každá lékárnice říká něco jiného.

Tak jsou ještě jiná mléka, i když je pravda, že v 6 týdnech bych taky moc neexperimentovala.

• Nahlásit
  • Citovat
5052
11.7.13 16:50

Já bych zavolala na linku Notrilonu je na krabici. Starší byla od narození volala jsme tam ohledně Nutrilon 1 extra něčeho už nevím a jsou moc příjemní. Já dávala Normální Nutrilon + ten Extra jedničku jak už nevím jsou to už 4 roky. Zavolej si tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
11.7.13 16:50
@Anonymní píše:
Bebu jsme měli a to bylo úplně šílený.Nám seděla kombinace nutrilonu obyč a colics, zažívací problémy byli v pohodě, ale strašně moc blinkáme a musím dávat AR. Ale jak to mám nakombinovat to už mi nikdo neporadí, a každá lékárnice říká něco jiného.

Já jsem dávala obyč a A. R. Ale jak kombinovat ještě i ten třetí :lol: A Bebu jsi měla tu senzitive či jaká to je? Jinak asi žádné mléko nemá šetrné UM: :think: A kapky máš jaké? Malému zabraly až Infacol, žádné jiné, do té doby taky trpěl jak pes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
11.7.13 16:51
@Blanka S píše:
Já bych zavolala na linku Notrilonu je na krabici. Starší byla od narození volala jsme tam ohledně Nutrilon 1 extra něčeho už nevím a jsou moc příjemní. Já dávala Normální Nutrilon + ten Extra jedničku jak už nevím jsou to už 4 roky. Zavolej si tam

Tak tam mi řekli, že to míchat dohromady ne :lol: Že dělat obyčejnej nutrilon a vývar z ovesných vloček, po nutritonu byl malej ucpanej. Takže tam moc kombinovat různé mléka nedoporučujou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
11.7.13 16:52

Jinak já mladší dávám probiotické kapky a bříško v pohodě jsme na Bebě (nemůžu kojit)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 16:53

Kapky máme sab-simplex, tak já zkusím ten Infacol koupit.

Zkusím ještě teda zavolat na tu infolinku.

• Nahlásit
  • Citovat
5052
11.7.13 16:55
@Anonymní píše:
Kapky máme sab-simplex, tak já zkusím ten Infacol koupit.Zkusím ještě teda zavolat na tu infolinku.

né já myslela probiotika starší jsem dávala taky sab a naprd pobrečela si tím a u mladší od 1m dávám probiotika biogaia jinak nic a kadí, prdí a nebrečí fakt doporučuju najdi si tady i diskuze na toto téma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7512
11.7.13 16:56

Místo toho AR přidávej jen NutriTon (v lékárně, krabice za 200,– tuším byla). Ten je v tom AR, který je jinak obyč. Nutrilon. Vyhneš se třetímu drahýmu mlíku a efekt bude stejnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama