HiPP granulovaný kojící čaj - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vercag1
Nováček 5 příspěvků 13.07.19 08:12
HiPP kojící čaj

Ahojte, zajímalo by mě, jestli máte někdo vyzkoušený granulovaný čaj na podporu kojení od Hipp? Pily jste jej případně už v porodnici a rozjelo to tvorbu mateřského mléka? U prvního dítěte se mi udělalo mlíko až někdy pátý den a malý v porodnici pořád plakal hlady…tak mám čaj zabalený s sebou a zajímaly by mě vaše zkušenosti s ním :) děkuji

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 13.07.19 08:17

Pila jsem od lerosu, jestli to melo vliv nevim, ptze me se mleko udelalo uz v utery (rodila jsem v nedeli odpoledne) a pry ten granulovany od hipp je nejvetsi sragora :nevim:

Mia25
Kecalka 454 příspěvků 13.07.19 08:25

Já pila už v porodnici kombinaci, granulovaný čaj, homeopatika na podporu laktace a tkanove soli a druhý den po porodu jsem měla mléko… Ale těžko říct, jestli to bylo tím co jsem pila nebo tím, že to byl můj druhý porod a první jsem kojila rok a půl (tedy tělo si to možná pamatovalo)

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15102 příspěvků 13.07.19 08:53

Pila jsem ho i další čaje na kojení a stejně se mi mléko vždy spustí až čtvrtý den. Tak byli kluci chvíli na prikrmu. Já nejsem příznivec nechávat brecet hlady za každou cenu

Aduš8
Kelišová 5238 příspěvků 13.07.19 09:12

Pila jsem kojící čaj od Hippu, ale sáčkový, už dva týdny před porodem. Rodila jsem sekcí a kojila plně od druhého dne, kdy se malý přisál.

Váš příspěvek
Reklama