HK Dřestav-Dřevostavba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miselinka
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 09.09.18 16:02
HK Dřestav-Dřevostavba

Zdravím, stavěli jste někdo s touto firmou? Prosím o recenze jak jste byli spokojeni. Díky

Reakce:
_0812_
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 09.09.18 16:31

Zkušenost nemám, ale také jsem po této firmě pokukovala. Lepší recenze jsem ale četla na firmu Celet. Má úplně stejnou nabídku domů jako Dřestav, akorát jiné názvy.

Nimie
Nadpozemská drbna 26340 příspěvků 09.09.18 22:05

Jsme uprostřed řešení domu s nima :) ze srovnání nám vyšli jako nejlepší oni a Atrium a nakonec vyhrál Dřestav. Zatím naprostá spokojenost, skoro až nad očekávání :)

Ilouša
Kecalka 148 příspěvků 18.10.18 19:59

@Nimie dobrý večer, také jsme tuto firmu okukovali.. jaký jste vybrali dům? :) :mavam:

Nimie
Nadpozemská drbna 26340 příspěvků 18.10.18 20:03

@Ilouša no, my máme v podstatě vlastní projekt :mrgreen: vnějšek se ale opírá o Marlen.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >