Změna stavby před jejím dokončením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Almatka
Kelišová 6810 příspěvků 08.09.18 13:23
Změna stavby před jejím dokončením

Zdravím, mám dotaz, budeme dělat přestavbu a náš architekt nás přesvědčil na nějaké prvky, u kterých jsme se obávali, že jejich cena bude nad naše současné možnosti, ale díky kalkulacím a modelacím se mu nás podařilo přesvědčit, že ne…opak je pravdou. Máme rozjeté žádosti o stavební povolení a zjistili jsme, že naše varianta např. garáže je 6 levnější než jeho (s podobným efektem). A teď můj dotaz, když budeme dělat garáž menší a oproti jeho projektu nebudeme zasahovat do plotu atd. čili celkově bude stavba menší a mít menší vliv na okolí, máme dojet stavební povolení a pak zažádat o dodatečnou změnu stavby před dokončením a nebo se to má řešit v rámci probíhajícího stavebního povolení? Mám z toho smíšené pocity, dostat se až sem ve stavebním povolení stálo dost času a úsilí a teď už bychom měli odstat jen vyjádření…Máte prosím někdo osobní zkušenost?

Reakce:
dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 08.09.18 13:37

Udělala bych změnu stavby před dokončením.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63603 příspěvků 3 inzeráty 08.09.18 15:27

Asi bych taky sla cestou zmeny pred dokoncenim, nam dokonce na stavebnim urade rekli, ze drovne zmeny typu stresni okno misto vykyre nemusime resit vubec.

Almatka
Kelišová 6810 příspěvků 08.09.18 16:46

@dickys @j.a.n.i1 díky moc. Selský rozum mi říká, že by to tak mělo být…ovšem zkušenost s úřady…však to asi znáte. (A ne že by byla jen špatné, ale když to bylo blbé, tak to stálo za to…)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >