Reklama

Změna stavby před jejím dokončením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Almatka
Kelišová 6769 příspěvků 08.09.18 13:23
Změna stavby před jejím dokončením

Zdravím, mám dotaz, budeme dělat přestavbu a náš architekt nás přesvědčil na nějaké prvky, u kterých jsme se obávali, že jejich cena bude nad naše současné možnosti, ale díky kalkulacím a modelacím se mu nás podařilo přesvědčit, že ne…opak je pravdou. Máme rozjeté žádosti o stavební povolení a zjistili jsme, že naše varianta např. garáže je 6 levnější než jeho (s podobným efektem). A teď můj dotaz, když budeme dělat garáž menší a oproti jeho projektu nebudeme zasahovat do plotu atd. čili celkově bude stavba menší a mít menší vliv na okolí, máme dojet stavební povolení a pak zažádat o dodatečnou změnu stavby před dokončením a nebo se to má řešit v rámci probíhajícího stavebního povolení? Mám z toho smíšené pocity, dostat se až sem ve stavebním povolení stálo dost času a úsilí a teď už bychom měli odstat jen vyjádření…Máte prosím někdo osobní zkušenost?

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 08.09.18 13:37

Udělala bych změnu stavby před dokončením.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62907 příspěvků 3 inzeráty 08.09.18 15:27

Asi bych taky sla cestou zmeny pred dokoncenim, nam dokonce na stavebnim urade rekli, ze drovne zmeny typu stresni okno misto vykyre nemusime resit vubec.

Almatka
Kelišová 6769 příspěvků 08.09.18 16:46

@dickys @j.a.n.i1 díky moc. Selský rozum mi říká, že by to tak mělo být…ovšem zkušenost s úřady…však to asi znáte. (A ne že by byla jen špatné, ale když to bylo blbé, tak to stálo za to…)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >