Hlášky matek a dalších příbuzných

Anonymní
30.7.20 20:55

Hlášky matek a dalších příbuzných

Potřebují se trochu odreagovat a zároveň zjistit zda jen moje matka je taková „divná“ a nebo je nás víc?
Z toho důvodu i anonym

Řekla mi že bych jsem si neměla pořizovat dětí, protože se oblékám jako chlap. Jsem z toho už nějakou dobu v šoku, jak oblékaní může souviset s tím jaká budu matka. Nenosím sukně a šaty. Jsem sportovní typ, mám ráda kalhoty a tříčtvťáky.
Zároveň mám ale velké prsa a ráda nosím trička s výstřihem. Což jsem se dozvěděla že chodím jak k**va a dávám najevo, že nehledám manžela pro rodinu, ale jen na sex…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

655
30.7.20 20:59

:lol: asi staromódní matka. Moje je taky divná, ale švagrová je divnejsi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4980
30.7.20 21:01

Jednou mi moje mamka řekla větu. Nalejme si čistého vína.. nejsi úplně normální.)) :P :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
30.7.20 21:01

To ti rekla oboji ona? Tak ji rekni at si teda vybere, jestli teda jsi jako chlap nebo jako k…a, ze to je velky rozdil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4239
30.7.20 21:11

Za posledních 15 let jsem měla na sobě šaty jednou a to svatební…
Komu se to nelíbí… :jazyk:
Pokud ti mamina kecá jen do oblékání tak je to cajk… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.20 21:14

Řekla mi, po oznámení, že chci s partnerem dítě, kterého nemá ráda, že jsem úplně blbá a že si nemám dělat s ním parchanta. Po oznámení těhotenství, mi řekla, že ji to nezajímá a že se toho nechce zúčastnovat. Malý se za chvíli narodí, nikdy se na mé těhotenství nezeptala, stykame se zcela minimálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5180
30.7.20 21:19

Máš divnou mámu, mě moje nikdy žádnou takovou urážku neřekla, je své dospělé dceři taky ne, spíš naopak umíme se navzájem pochválit, podpořit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.20 21:24

To by nebyl ani roman, ale cela novela :roll:
K tomu oblekani treba - pouzila jsem vonavku do tanecnich a ona na me hysericky rvala, jak me budou po ulici honit cigani a utikat za mnou a utoho mavala mou halenkou z okna.
Mela jsem priserne bolesti pri MS a vzala jsem si ibalgin. Ona hystericky zarvala no, vypluj tooo! A zduchla me do zad, az mi vypadl z pusy. Bohuzel pred pribuznymi, na ktere zacala hystericky jecet, ze si „porad“ beru silne leky - uplna lez. Pribuzni zacali rvat taky.
Uz v dospelosti- nastvani, ze cekame s manzelem druhe dite, protoze se nevejde na zadni sedadlo naseho auta a nebude ji mit kdo vozit po navstevach. Pak rev, kdyz slo prni dite doskolky, ze jsem si nemela delat druhe decko, kdyz hodlma zanedbavat prvni.

• Nahlásit
  • Citovat
5142
30.7.20 21:24

Svagr mi rekl, ze jsem špatná matka a to v době, kdy jsem ještě děti ani neměla. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
30.7.20 21:38
@Wani píše:
Svagr mi rekl, ze jsem špatná matka a to v době, kdy jsem ještě děti ani neměla. :lol:

To mě teď brutálně rozesmálo :mrgreen: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2158
30.7.20 21:54

Moje matka toho na moji adresu nakecala. Hezkého ale nic, třeba že mám chcípnout a další lahůdky, neviděla jsem jí x let, vůbec mi ty její řeči nechybí a ona taky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
30.7.20 22:51

Tedy jako s rodiči nemám extra ideální vztahy. Ale některých tady je mi fakt líto. Mám dvě malé děti, holky. Neumím si představit je takto ponižovat, nemít ráda a kdoví co ještě. Je to opravdu smutné, co jste některé zažily nebo stále prožíváte :,( každá z našich dcer je úplně jiná a obě je miluji stejně. Jedna má ráda romantiku a je romantický typ, druhá je sportovní typ. Když jdeme kamkoliv, tak každá volí oděv dle svého založení a určitě to není vypovídající hodnota o tom, jaká která bude jednou maminka. Fakt smutné takové řeči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
30.7.20 23:48

Ja mam takovou babicku :lol: V 15, kdyz jsem byla jeste panna, mi rekla: “Ty jsi nejvetsi ku.va v okoli, i sousede si septaji o tom, jak kazdemu das.” :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
31.7.20 01:02

Moje sestra, nadšeně jsem ji oznámila první těhotenství s ona jediný co řekla „No, moc se neraduj, můžeš potratit!“ a to má čtyři děti
:roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1340
31.7.20 15:05

@alena1995 jo, mě ségra řekla, že jsem blbá, že se to tak brzo neříká (asi 10tt). No posléze jsem zjistila, že ona je těhotná taky, asi konkurence :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama