Hlavička hodně dole - 28tt

Anonymní
12.11.20 22:57

Hlavička hodně dole - 28tt

Čau holky,
Jsem ve 28tt a na kontrole vše v pořádku.. Čípek ok, ale dr. říkal, že miminko už je hlavičkou hodně dole a že mám mít hlavně klidový režim.. Bříško mi tvrdne sem tam, na to jsem dostala magnesium.. Jste tu některá, která to měla podobně? A do kterého týdne jste vydržely? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42
12.11.20 23:55
@Anonymní píše: Čau holky,
Jsem ve 28tt a na kontrole vše v pořádku.. Čípek ok, ale dr. říkal, že miminko už je hlavičkou hodně dole a že mám mít hlavně klidový režim.. Bříško mi tvrdne sem tam, na to jsem dostala magnesium.. Jste tu některá, která to měla podobně? A do kterého týdne jste vydržely? :)

Ahoj,
s hlavičkou hodně dole nemám zkušenost, ale břicho mi vždy tvrdlo, tvrdne po sexu, hlavně po
ejakulaci dovnitř… kolem 28. tt pár dnů tvrdlo dost nepříjemně, ale pomohlo magnesium, stačilo mi ráno a večer tabletku Magnesii Lactici, teď jej beru jen jednu tabletu denně, někdy si ani nevzpomenu.
Ale je fakt, že na milování to teď nějak není, už jsem ve 38. tt.. :)
Hlavičku dole jsem měla snad už ve 24. tt, teď si nejsem jistá, ale 27. určitě a doktor to jako problém neviděl, neoznačoval to jako příliš dole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
13.11.20 00:05

Ahoj, taky jsem měla miminko hodně hlavičkou dole a dokonce už nějak kolem 26tt. Bála jsem se, ale zbytečně, při dalších kontrolách už bylo vše ok a nakonec se mi dokonce otočila hlavičkou zpátky nahoru a musela jsem na císaře 3 týdny před termínem. :lol: Vše dobře dopadlo a předčasně šla nakonec kvůli úplně něčemu jinému. Držím pěsti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42051
13.11.20 00:38

Obě děti jsem měla hodně dole snad od 26tt. Měla jsem u obou klidový režim, žádný sex a fakt jsem ležela. Dotáhla jsem to do 37 a 39 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
13.11.20 02:25

Přesně do 40 tt, syn se narodil v termínu.. Ale mě bolelo i to, co jsem neměla. Obyc chůze byla velké utrpení atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
940
13.11.20 03:17

Ja mela prte take hlavickou nalehle brzy. Chuze bolestiva. Hospitalizace ve 30. tydnu (na riziku jsem byla od 12.tydne) az do porodu ve 34. tydnu. Kazdy den se pocita, lezet, lezet a lezet aspon do toho 34. tydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
13.11.20 07:28

Hlavičku měla malá hodně dole už od půlky těhotenství, navíc mi často tvrdlo břicho a zkracoval se čípek, takže mi vyhrožovali předčasným porodem. A nakonec jsem 5 dní přenášela :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 07:58

Ty jo, holky, tak to jste mě potěšily! :) Nedá se nic dělat, budu muset trošku zpomalit a fakt odpočívat! Do teď jsem se moc nešetřila.. :nevim: ale děkuju za vše zkušenosti a budu doufat, že už to s malou taky nějak doklepeme do konce :mrgreen::kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
240
19.11.20 22:39

Hlavička nacpaná dole od 28tt, a od toho týdne mě taky hospitalizovali. Lezela jsem tam do 34+0. Pustili mě s modlením, ať vydržím ještě týden. 37+3 mi porod vyvolávali kvůli spatnym odhadum váhy (ty odhady byly mylné).

Odpocivej, s ničím se netahej a bude dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama