Přenáším, rady jak bezpečně urychlit porod?

Anonymní
12.11.20 20:26

Přenáším, rady jak bezpečně urychlit porod?

Ahojky :mavam:
Jsem 41+2 tt a miminku se ještě ven nechce…
Pomohly vám třeba nějaké bylinky, babské rady..? Zkoušela jsem snad všechno a nic a moc nechci, aby mi porod vyvolávali doktoři, chci to zkusit sama :D :lol:
Budu vděčná za každou radu, která vám pomohla! Moc děkuju!!! ;) :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12432
12.11.20 20:43

Hele me nepomohla ani svecena voda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2983
12.11.20 20:43

Asi to nebudeš číst ráda, ale mě nepomohlo nic a to jsem zkusila všechno. Nakonec jsem podlehla obávám a 41+4 šla na vyvolaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
12.11.20 20:45

Taky tě nepotěším, bohužel mi taky nic nepomohlo. Až vyvolání ve 41+3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
12.11.20 20:54

Oaobni zkušenost nemám 🙄 jsem v očekávání.. A doufam, ze porodim pred termínem.. 22.12.🙊 😁
Ale na předporodním kurzu porodni asistentka radila korenene jidla, horka vana, sex,.. Klasika.. No a prej co zaručeně funguje na všechny.. Coz muzes az po 40tt..je ten napoj.. (20ml ricinoveho oleje, velkou lzici slivovice, sklenku merunkoveho džusu.. Smíchat, vypít).
Ricinovy olej ti udajne jako tehotne neprodaji, lekarnice vi, na co ho chceš, poslat manžela.. Rikala, ze zaručeně pomaha a zna nekolik případů, co po par hodinách prijeli.. 🤷‍♀️
Nevim, zda bych osobne zkoušela.. Pisu, co nam rekli na kurzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 20:57

Asi to bude znít divně, ale zkus si svůj děložní čípek představovat jako poupě růže, které je připravené k rozevření a že se postupně otvírá.

• Citovat
  • Nahlásit
12
12.11.20 20:59

Ahoj já dělala dlouhé koupele ve vaně, mytí oken, dlouhé procházky a sex :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
12.11.20 21:08

Já dala dlouhou vanu s masáží bradavek - cca 15min a rozjel se porod do 2h

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
12.11.20 21:18

Hamiltonuv hmat ti nenabízeli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
12.11.20 21:23
@haanie3 píše:
Ahoj já dělala dlouhé koupele ve vaně, mytí oken, dlouhé procházky a sex :palec: :palec:

Teď mě děsí, chystám se mýt okna po fasádě. Ještě mám ale na porod čas.
Manžel mě k tomu nechce pustit, že to prý udělá radši sám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5505
12.11.20 23:07

Hamilton. Rodila jsem 41+5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
12.11.20 23:51

Mě nepomohlo nic, porod byl vyvolávaný. Žbrndy dělané ze silného alkoholu a ricínového oleje nedoporučuji. Asi je důvod, proč se alkohol v těhotenství nemůže vůbec. Jediná věc z babských rad, která má preukázatelný účinek taky podle studií je masáž bradavek, ale někteří také doporučují dělat to radši pod dohledem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
13.11.20 11:42

Mě nepomohla ani svěcená voda…A to jsem byla 41+4 na brutálním výšlapu na rozhlednu jako bonus si k tomu dala na oběd pečený bůček s chlebem, lítala jsem po městě jako splačená, vana, sex masáž bradavek nic nic nic..mimčo vysoko zavřená na 10 západů…tak se vyvolávalo…tělo samozřejmě nepřipravené tak to zkončilo akutním císařem…ale to je jiné téma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
15.11.20 20:04

Poprvé mi pomohla dlouha procházka, sex a teplá sprcha. To vše co nejrychleji po sobě. U druhého jsem si vyvolala porod masáží bradavek, začaly mi nastupovat kontrakce a praskla voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama