Hlavová opěrka pro Britax-Römer First class plus 2010

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 18.11.10 17:01
hlavová opěrka pro Britax-Römer First class plus 2010

Prosím kdo mi poradí kde seženu hlavovou opěrku pro autosedačku Britax-Römer First class plus 2010.
Dnes jsem jí malému koupila a kolem hlavičky má hodně místa takže mu jí chci více zaxifovat máme sedačku 0-18kg.
Děkuji za radu a odkaz kde se dá koupit a hlavně jaká.

Reakce:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 19.11.10 07:57

ahoj
předpokládám, že máš na mysli tuhle autosedačku
http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?…
tam je ta novorozenecká vložka, tu už máte venku? tak pak asi bude nejlepší tahle opěrka
http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?…
:wink:

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 19.11.10 08:36

přesně to co poslala za odkaz Quinny je originál opěrka hlavy do First classu, dělá se v černé a šedé barvě, obě barvy jsou skladem

sexyfraga
Kelišová 5461 příspěvků 19.11.10 09:15

Přesně tuto sedačku novorozeneckou vložku máme už venku malý váží 9 kg,ale v sedačce vypadá jako kdyby se ztratil a kolem hlavičky má hodně místa tak proto chci něco co mu jí zafixuje.Děkuji hned jsem jí objednala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >