Reklama

Hlavová opěrka pro Römer Duo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 13.07.10 11:07
Hlavova operka pro Romer Duo

Koukam, ze se v poradne neodpovida, tak pisu sem. Premyslime o koupi sedacky Romer Duo. V aute mame isofix, ale bohuzel skrinku v podlaze(Scenic 2), takze Safefix plus, ktery by se nam libil nepripada v uvahu a Safefix TT zase nejde pripoutat na pasy, kdybychom treba chteli dat sedacku k tchanovcum do auta bez isofixu a TT. Takze vede Duo,ale vadi mi, ze duo nema tu hlavovou operku, cetla jsem, ze je dobra nejen pro spani ale i po vetsi bezpecnost hlavicky. Takze uvazujeme o koupi orignal operky. Chci se zeptat jaky s tou operkou u Dua mate zkusenost, s instalaci a pouzitim. A jak je to s bezpecnosti u neintegrovane operky hlavy. Diky.

Reklama

Reakce:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 13.07.10 11:56

jee a nehodila bys odkaz. Máme taky duo a ani nevím, že se tam dá ta opěrka dokoupit.Viděla jsem to u kamarádky která má ten jiný typ s opěrkou. Bála jsem se že malé bude padat hlavička, ale zatím v pohodě i když chrupe a má tu sedačku v té poloze v sedu. :nevim:

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 13.07.10 15:01

treba tady:
http://www.babymania.cz/…-autosedacky

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 13.07.10 16:12

My měli tuto sedačku pro obě děti a vždycky používali s touto opěrkou, hlavička bezvadně držela, jen je nepraktická v tom, že opěrka nedrží na sto pro, když v sedačce není dítě (občas prostě sklouzla z pásu, když jsem vyndávala dítě, nic hrozného, je nasunutá na pásech a klouže tím prostřižením).
Bez této opěrky bych nejezdila už kvůli případu autonehody, hezky fixuje hlavu a jak píšeš, při spaní hlavička nepadá, my k tomu měli ještě takový ten spací polštářek kolem krku, který byl naducaný pod bradou, takže nepadala hlava ani když jsme sjížděli z prudkého kopce (máme jeden takový po cestě domů).

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 19.07.10 10:11

susacku, v poradně se neodpovídá,protože jsem měl dovolenou, ale jinak ta opěrka je dobrá, že dítěti nelítá hlava, když usne, instalace je jednoduchá, jen se nasadí na pásy a fixuje gumičkou

s.barca
Nováček 6 příspěvků 22.06.11 14:02

budeme kupovat duo plus a ráda bych dokoupila i hlavovou opěrku, jen se chci zeptat. Než tam tu opěrku dám, mám vytáhnout tu vložku (nebo tu rádoby opěrku, nebo co to je :-) ) co je v sedačce, nebo ji nechat?
děkuji za radu

Lama Lama
Hvězda diskuse 48361 příspěvků 22.06.11 14:18

nechala jsem

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 22.06.11 15:53
s.barca píše:
budeme kupovat duo plus a ráda bych dokoupila i hlavovou opěrku, jen se chci zeptat. Než tam tu opěrku dám, mám vytáhnout tu vložku (nebo tu rádoby opěrku, nebo co to je :-) ) co je v sedačce, nebo ji nechat?
děkuji za radu

ta opěrka co je v sedačce nejde vytáhnout je psojená s pásy a jejich výškovou regulací, tu koupenou opěrku hlavy namontujete na ní, na pásy

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 04.05.16 09:55

Prosím o radu,
dcerce v autosedačce 15-36 Kg strašně padá hlava, když i usne. I když dáme sedačku do odpočinkové polohy, tak to nestačí. Našla jsem nějaké nákrčníky, ale nevím, co vybrat. Jsou jí skoro 3 roky.
S čím máte zkušenost a vyhovuje vám to? Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >