Hlavová opěrka pro Römer Duo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 13.07.10 11:07
Hlavova operka pro Romer Duo

Koukam, ze se v poradne neodpovida, tak pisu sem. Premyslime o koupi sedacky Romer Duo. V aute mame isofix, ale bohuzel skrinku v podlaze(Scenic 2), takze Safefix plus, ktery by se nam libil nepripada v uvahu a Safefix TT zase nejde pripoutat na pasy, kdybychom treba chteli dat sedacku k tchanovcum do auta bez isofixu a TT. Takze vede Duo,ale vadi mi, ze duo nema tu hlavovou operku, cetla jsem, ze je dobra nejen pro spani ale i po vetsi bezpecnost hlavicky. Takze uvazujeme o koupi orignal operky. Chci se zeptat jaky s tou operkou u Dua mate zkusenost, s instalaci a pouzitim. A jak je to s bezpecnosti u neintegrovane operky hlavy. Diky.

Reakce:
Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 13.07.10 11:56

jee a nehodila bys odkaz. Máme taky duo a ani nevím, že se tam dá ta opěrka dokoupit.Viděla jsem to u kamarádky která má ten jiný typ s opěrkou. Bála jsem se že malé bude padat hlavička, ale zatím v pohodě i když chrupe a má tu sedačku v té poloze v sedu. :nevim:

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 13.07.10 15:01

treba tady:
http://www.babymania.cz/…-autosedacky

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 13.07.10 16:12

My měli tuto sedačku pro obě děti a vždycky používali s touto opěrkou, hlavička bezvadně držela, jen je nepraktická v tom, že opěrka nedrží na sto pro, když v sedačce není dítě (občas prostě sklouzla z pásu, když jsem vyndávala dítě, nic hrozného, je nasunutá na pásech a klouže tím prostřižením).
Bez této opěrky bych nejezdila už kvůli případu autonehody, hezky fixuje hlavu a jak píšeš, při spaní hlavička nepadá, my k tomu měli ještě takový ten spací polštářek kolem krku, který byl naducaný pod bradou, takže nepadala hlava ani když jsme sjížděli z prudkého kopce (máme jeden takový po cestě domů).

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 19.07.10 10:11

susacku, v poradně se neodpovídá,protože jsem měl dovolenou, ale jinak ta opěrka je dobrá, že dítěti nelítá hlava, když usne, instalace je jednoduchá, jen se nasadí na pásy a fixuje gumičkou

s.barca
Nováček 6 příspěvků 22.06.11 14:02

budeme kupovat duo plus a ráda bych dokoupila i hlavovou opěrku, jen se chci zeptat. Než tam tu opěrku dám, mám vytáhnout tu vložku (nebo tu rádoby opěrku, nebo co to je :-) ) co je v sedačce, nebo ji nechat?
děkuji za radu

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49463 příspěvků 3 inzeráty 22.06.11 14:18

nechala jsem

steeve
Kelišová 6973 příspěvků 22.06.11 15:53
s.barca píše:
budeme kupovat duo plus a ráda bych dokoupila i hlavovou opěrku, jen se chci zeptat. Než tam tu opěrku dám, mám vytáhnout tu vložku (nebo tu rádoby opěrku, nebo co to je :-) ) co je v sedačce, nebo ji nechat?
děkuji za radu

ta opěrka co je v sedačce nejde vytáhnout je psojená s pásy a jejich výškovou regulací, tu koupenou opěrku hlavy namontujete na ní, na pásy

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 04.05.16 09:55

Prosím o radu,
dcerce v autosedačce 15-36 Kg strašně padá hlava, když i usne. I když dáme sedačku do odpočinkové polohy, tak to nestačí. Našla jsem nějaké nákrčníky, ale nevím, co vybrat. Jsou jí skoro 3 roky.
S čím máte zkušenost a vyhovuje vám to? Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >