Jakou autosedačku pro hubeňoura? Prosím, spěchá

958
11.7.10 14:30

Jakou autosedačku pro hubeňoura? Prosím, spěchá

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jakou autosedačku koupit. Dcerce je skoro 3,5 roku, měří cca.97 cm, váží 14 kg, doteď jsme používali Maxi- Cosi Priori 9-18kg ale myslím, že už z ní vyrostla, hlava už jí přečnívá nad opěrku a pásy jí jdou pod úrovní ramen (nastavené v nejvyšší poloze). Přemýšleli jsme nad variantou 15-36 kg, ale nevím, jestli do ní už může, když nesplňuje váhovou kategorii pro tuto sedačku. Omlouvám se, jestli se tu už takový problém řešil, ale nemám moc čas prohledávat diskuzi a sedačku potřebuji vybrat jak nejdřív, nejlépe už dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24320
11.7.10 14:35

Vážit se má dítko v oblečení, to pár deka přibyde a výšku má myslím už dostatečnou, tam jde o to, aby jí pás nešel přes krk. Ideální by bylo vyzkoušet někde…
Můj názor je, že to necelé kilo vadit nebude.
Ale která sedačka v té kategorii 15-36 je nej v testech a spol. nevím, Majda ještě dlouho bude v 9-18.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5907
11.7.10 14:38

My tedy máme 9-36kg-kiddy comfort pro,ta s dítětem roste.Zkusit se podívat na nové testy autosedaček,která je dobrá v této kategorii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
11.7.10 14:44

Dík za rychlou reakci. To s oblečením mě taky napadlo, jenomže je léto a to se jezdí převážně „na lehko“, a malá má těch 14 kg oblečená (no někdy to je 13,9 někdy 14,1). Kdyby byla zima, tak bych to neřešila, ale takhle nevím, jestli těch 14 kilo pro tuto kategorii autosedaček stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
11.7.10 15:36

Ahoj, mam extra hubene deti. Mladsi ma 14,5kg pokud je navlecena, ale v kategorii 15-36kg jezdi uz od vanoc, protoze na vysku do mensi uz nevlezla a hlavne vic nesly vytahnout pasy.Ted ma 4 a pul roku. Mame Roemer kidfix a jsme spokojeni.

Jinak moje deti nikdy nesplnovaly vahovou kategorii. Ani u sedacky 9-18kg. Starsi mela v roce necelych 8kg. Takze se vzdy ridime podle vysky. Holt nejsme tabulkovi.

S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama