Hledám kamarádky, maminky Beroun

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Abinka26
Nováček 1 příspěvek 06.02.13 21:01
Hledám kamarádky, maminky

Ahoj maminy :), mám 3,5 letou dcerku a hledáme kamarádku s prckem nebo několika na psaní, kávu, společné hry s dětmi atd. v Berouně. Přistěhovali jsme se do Berouna a kamarádku bych velice ocenila. Pokud se nějaká maminka najde určitě písněte, budem rády obě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:
JitkaB32
Nováček 1 příspěvek 18.05.13 15:01

Ahoj, mám půlročního Adámka a občas máme dlouhou chvíli, jsem původně z Prahy, jinak bydlíme v Berouně na sídlišti, tak když se budeš nudit, tak písni. Ahoj Jitka

Markéta Š.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.13 17:32

Ahojky maminy, v Berouně to trochu znbám, ale jinak tady nijak nikoho nemám, jsem v 8mém měsíci těho a taky bych ráda potkala někoho pro dlouhou chvíli, na pokec, kafe, procházku, hřiště.. budu ráda když bych se mohal nějak zapojit. Hezký den Markéta

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 06.06.13 17:37

Já se taky hlásím :lol:

Markéta Š.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.13 18:13

Tak super, jsme dvě :-)) a ve dvou se to hned lépe táhne :-)))

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 06.06.13 20:17

Hm…nikdo další??? :think:

Markéta Š.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.13 20:42

Jistě se ještě někdo ozve..

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 06.06.13 20:50

No, ono je to těžké…Jsem asi ve 3 diskuzích na téma Beroun, všude se maminky chtějí skamarádit a scházet a pak skutek utek :( A i do diskuze nakonec nikdo nic nepíše…
Tak tedy k tobě Markét. Čekáš 1.mimčo? Co to bude, víte? Kde budeš rodit?
Já mám celkem 3 děti,2 jsou už dospělé a nejmenší je 15 měsíců.

Markéta Š.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.13 21:14

Aha :-( no taky sjem někam psala k berounu ale taky v podstatě žádná odezva což mi dost mrzí, bylo by fajn se domluvit a někam prostě vypadnout i kdyby jen na blbý pískoviště jen aby člověk nedřepěl jen doma a mohl si trochu pokec..jinak ano, čekáme první mimčo a teda asi i poslední. Čekáme asi kluka jsem v 8mym měsíci a už se nemůžu dočkat až toho drobečka uvidim a budu mít tohle za sebou. Jinak to asi, před 14dny to byla ještě holka, takže to už nijak nehrotim a neřešim.. 3 děti? páááni to ti moc přeju, jak to zvládáš??

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 06.06.13 21:28

Proč poslední? Už další nechcete? A jak se bude jmenovat?
Já to zvládám v pohodě. Dospělé děti s námi už nebydlí, tak je to jako bych měla jen jedináčka.

Markéta Š.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.13 09:24

Myslim si, že v dnešní době celkově je luxus mít mimčo, další věcí je, že jsem ze 4 dětí a moje mamka to jaksi nezvládla a já bych nerada byla stejná, tak proto jen jedno a snažila bych se mu připravit lepší budoucnost, děcka už máš velké tak chápu že si mimčo užíváš.. celej život jsem rozhodnutá mít jen jedno, druhý-to bych po tom musela jooo toužit..Jinak pokud teda klučina je to Vašík, pokud holka tak Verča, dle čeho jste vybírali jména? Já měla úžasnej vztah s babičkou a ta měla iniciály V. Š proto jsem chtěla aby dítě bylo od V a navíc se mi podařilo mít i příjmení od Š :-D né že by to bylo účelný, ale když už se to povedlo.. a Vašík by byl po manželovo dědovi, takže se to vážně krásně sešlo.

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 07.06.13 11:22

No vidíš, a já bych zase jedináčka nechtěla. Bylo by mi líto to dítě ochudit o sourozence, proto se snažíme ještě o další mimčo.
Jak jsme vybírali jména? Vlastně všechna jména zatím vybral vždy tatínek, ale já s nimi samozřejmě souhlasila a líbila se mi. Teď naposledy jsme měli na kluka vybráno Vojtěch a na holku jsme se rozhodovali mezi Viktorií, Lucií a Veronikou. Viktorka se manželovi líbila nejvíc, navíc má svátek na jeho narozeniny, tak prý budou slavit spolu :lol:

Markéta Š.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.13 11:38

Vikrotii jsem chtěla taky!!! ale nlíbila se manžovi :-) a taky Valérie, ale.. tak zase když máš děti tolik od sebe tak je to jiný navíc když to cejtíš a zvládáš tak maximálně smekám :-) každej tohle má jinak.

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 07.06.13 13:21

Valérie se mi taky líbí, ale manželovi ne :( jemu se vůbec těch jmen líbí nějak hrozně málo…

Markéta Š.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.13 13:25

Měli jsme úplně stejný problém :-) o tom holčičim jsme dlouho „debatovali“ :-) :-))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Váš příspěvek
Reklama