Hledám maminku z Apolináře

5593
14.8.15 10:37

Hledám maminku

Ahojky :mavam: nevim jestli mam sanci, ze tady najdu maminku, se kterou jsem lezela v porodnici, treba tady registraci nema, ale treba ji dle popisu nekdo pozna :)
Lezely jsme spolu na rizikovem oddleni u Apolinare u Dr. Kouckeho 9.6. Maminka ( cele jmeno si nepamatuji, utkvelo mi jen prijmeni ale zverejnovat ho tady nebudu) lezela na rizikovym kvuli vysokemu odhadu vahy miminka. Navstivila jsem ji i na sestinedeli - lezela na nadstandardu s nejakou maminou a narodil se ji chlapecek Maxmilian :srdce: blondynka a pily jsme spolu horkou cokoladu v den meho porodu v zahrade u Apolinare. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17709
14.8.15 10:41

@AndreaS92 zkusila jsi mrknout na FB?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
14.8.15 10:44

@viky23 zkusila, ale myslim, ze ho nema. Tech samych jmen mi tam vyjelo asi 10 a podle fotky to ta maminka neni :nevim: tak me napadlo to zkusit tady. Treba se zadari a podle popisu ji nekdo pozna. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
14.8.15 10:45

Mozna bych jeste dodala ze byla z Prahy 8 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
14.8.15 10:50

A krestnim jmenem vlastne byla Veronika myslim… :think: tak treba ji nekdo pozna. Nebo tady bude. ;) rada bych ji vyhledala a poptala se jak se jim dari :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
14.8.15 10:53

@AndreaS92 tam mi porodila kamaradka taky blondynka a taky ted xD veronika mataskova :) porodila kluka jmeno nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
14.8.15 10:56

@Raduska95 Mataskova to nebyla :( ja prijmeni vim, ale je mi hloupe ho tady zverejnovat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
14.8.15 11:13

@AndreaS92 ja bych ho zverejnila jestli fakt ji chces najit :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
15.8.15 07:51

@AndreaS92 A zkusila jsi brnknout přímo k tomu Apolináři? Třeba by ti na ni kontakt dali, když znáš jméno a řekneš jim, že jste byly společně hospitalizované. Sice budou asi dělat ofuky kvůli osobním údajům, ale i tak bych to zkusila, kdybych o ten kontakt stála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
15.8.15 12:39

@Raduska95 zverejnovat ho radeji nebudu me by se to taky asi nelibilo… @Flinka dobry napad, zkusit to muzu ale vzhledem k tomu, ze jsem ve zdravotnictvi pracovala, tak vim, ze tyhle informace kord po tel.se davat nesmi., :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama