Hledám milence zn. diskrétě

29.12.19 00:14

Hledám milence zn. diskrétě

Jsem vdaná a mám spokojené manželství. Je mi 42 let a s manželem jsme spolu od mých 18. Máme dvě větší děti a všechno nám ve vztahu klape ale už delší čas nemá manžel zájem o sex a ani o tom nechce mluvit. Hrozně mi chybí mazlení, milování ale i vášnivý sex. Nikdy jsem manžela nepovedla a ani nevím zda bych dokázala vůbec někoho zabalit a ani nevím kde. Proto to zkouším touto cestou. Třeba je se najde nějaký chlap co má podobné trápení. Rozhodně nehledám vztah ale ani nechci střídat chlapi. Jsem z Pardubic a chtěla bych jednoho slušného, se kterým bychom se čas od času sešli a udělali si navzájem „dobře“. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9375
29.12.19 00:16
@Manželka2 píše:
Jsem z Pardubic a chtěla bych jednoho slušného, se kterým bychom se čas od času sešli a udělali si navzájem „dobře“. :oops:

Přestěhuj se do Prahy a můžeme se o tom pobavit… ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.19 00:19
:,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
29.12.19 00:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4812
29.12.19 00:22

Proč na emiminu? :nevim:

@jege píše:
Přestěhuj se do Prahy a můžeme se o tom pobavit… ;) :mrgreen:

Nechci dělat dohazovače, ale z Prahy to máš hodinu vlakem a v Kolíně na půl cesty. Dneska by to chtěl každý s doručením… :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34720
29.12.19 00:23
@jege píše:
Přestěhuj se do Prahy a můžeme se o tom pobavit… ;) :mrgreen:

Tak v Pardubicich jsi za hodinu vlakem, to ma milenka jeste dojizdet? :roll: chudaku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
29.12.19 00:24

@Pedro 00 za dohazovače už seš :palec:, třeba to ocení :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26982
29.12.19 00:29
@Manželka2 píše:
Jsem vdaná a mám spokojené manželství. Je mi 42 let a s manželem jsme spolu od mých 18. Máme dvě větší děti a všechno nám ve vztahu klape ale už delší čas nemá manžel zájem o sex a ani o tom nechce mluvit. Hrozně mi chybí mazlení, milování ale i vášnivý sex. Nikdy jsem manžela nepovedla a ani nevím zda bych dokázala vůbec někoho zabalit a ani nevím kde. Proto to zkouším touto cestou. Třeba je se najde nějaký chlap co má podobné trápení. Rozhodně nehledám vztah ale ani nechci střídat chlapi. Jsem z Pardubic a chtěla bych jednoho slušného, se kterým bychom se čas od času sešli a udělali si navzájem „dobře“. :oops:

Napiš mi, ze své rozsáhlé databáze ti něco přidělím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26982
29.12.19 00:30
@PaníKadrnožková píše:
Tak v Pardubicich jsi za hodinu vlakem, to ma milenka jeste dojizdet? :roll: chudaku…

Jege trollí, s.ukat nepotřebuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.19 00:32

Když jsem si na seznamu do vyhledávače zadala " jak najít milence", první co mi vyjelo bylo Emimino. Tak to je můj první pokus. A když ten chlap bude stát za to, tak Kolín ani Praha není problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34720
29.12.19 00:34
@Manželka2 píše:
Když jsem si na seznamu do vyhledávače zadala " jak najít milence", první co mi vyjelo bylo Emimino. Tak to je můj první pokus. A když ten chlap bude stát za to, tak Kolín ani Praha není problém.

Zkus spis stesti.cz nebo drsnejsi amatery, tady jsou maminky a vesmes šášulove :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26982
29.12.19 00:36
@PaníKadrnožková píše:
Zkus spis stesti.cz nebo drsnejsi amatery, tady jsou maminky a vesmes šášulove :lol:

A já čekám zhroucení schránky za 3,2,1
Na amatérech jsou amatéři, zatímco my jsme tu profici

Příspěvek upraven 29.12.19 v 00:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34720
29.12.19 00:36
@Mango_Lassi píše:

Jo tak, ono to vubec nebylo vtipny, takze me humor ani nenapadl. Pripomnelo mi to mrava, jak kazdou tady vyzyva, aby si s nim dopisovala nebo naposledy nabizel Silvestra :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26982
29.12.19 00:37
@PaníKadrnožková píše:
Jo tak, ono to vubec nebylo vtipny, takze me humor ani nenapadl. Pripomnelo mi to mrava, jak kazdou tady vyzyva, aby si s nim dopisovala nebo naposledy nabizel Silvestra :roll:

Mrav si dělá celorepublikovou databázi fotek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9375
29.12.19 00:42
@Pedro 00 píše:
Nechci dělat dohazovače, ale z Prahy to máš hodinu vlakem a v Kolíně na půl cesty.
Že by v Kolíně na staničních záchodcích? :think:
@Mango_Lassi píše:

Ale potřebuje, ovšem je moc líný někam dojíždět… To kdyby měl fešnou a ochotnou sousedku, sličnou a vstřícnou sekretářku, nebo svolnou paní do domácnosti, to byla jiná a kukalo by se ostošest. Ovšem kvůli pár minutám rozkoše se trmácet někam do Prčic, pardon Pardubic, je pro mě Mission Impossible! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat