Hledám název pro salon

Anonymní
22.2.24 21:17

Hledám název pro salon

Ahoj holky,

jdu si pro radu s názvem pro salon - jedná se o salon pro ženy, masáže, cranio terapie, madero terapie, bankování a spolu s tím budu mít ještě jednu místnost kde budu mít ergoterapie - práce s hlínou, malba, canisterapie. Vše výhradně pro ženy a děti.
Už při výběru jmen pro děti jsem vybírala opravdu pečlivě a hodně pro mě jména znamenají - i psa jsme pojmenovávali ještě týden co už byl u nás doma :D

  1. TA KAMILA : TA je zkratka pro therapy atelier a KAMILA protože jsme dům koupili od paní Kamily, která jej zdědila po své mamince. Koho potkám, ten vzpomíná na paní Kamilu jako na nejhodnější paní široko daleko, že náš dům musí mít dobrou energii, protože ta paní byla prostě slunce. Vzpomínalo na ni tolik lidí od sousedů, přes paní z odpočtu vody až po kolegyni která zjistila kde bydlím že ta apní Kamila byla kamarádka její maminky. (Jen nevím zda je to vhodné s ohledem na rodinu která nám dům prodala - neptala jsem se).
  1. TA BOŽENA : TA je opět zkratka pro therapy atelier a Božena byla moje prababička a také mám ráda stará česká jména apříjde mi prostě příznačné pro Ženský salon, kde je ŽENA přímo v názvu.
  1. ADEMI Atelier : Jde o první písmena mě, mého muže a mých dětí :lol: Zní mi to líbivě :lol: Zároveň by šlo použít i Meda ale to už mi nezní tak hezky.
  1. A jako takové vtípky, které vymyslely děti, nebo manžel: Lehárna, Vypínárna, Relaxárna, Salon Vypni se, Nápravárna, Skelet,… :lol:

Naskýtá se možnost prostě mít ateliér jen pod svým jménem, ale nemám uplně typické české příjmení a Masáže Denisa asi nechci :oops: :nevim:

Anketa

Hlasovalo:

Loreipsum doloret

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
587
22.2.24 23:16

Hlasovala jsem pro 3. Mám jen takový dotaz, ta jiná mistnost pro další aktivity je v blízkosti masérny? Chodila jsem kdysi do jednoho centra na masáže a musela jsem skončit právě proto, že hluk z vedlejších prostor velmi nepříjemně rušil. Nevím, jak to tam budete mít vy, ale já třeba vybírám jen takový salon, kde kromě tiché relaxační hudby neuslyším vůbec nic.
Jinak teda skvělý plán..👍

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.24 16:00
@Meduňková píše:
Hlasovala jsem pro 3. Mám jen takový dotaz, ta jiná mistnost pro další aktivity je v blízkosti masérny? Chodila jsem kdysi do jednoho centra na masáže a musela jsem skončit právě proto, že hluk z vedlejších prostor velmi nepříjemně rušil. Nevím, jak to tam budete mít vy, ale já třeba vybírám jen takový salon, kde kromě tiché relaxační hudby neuslyším vůbec nic.
Jinak teda skvělý plán..👍

Obojí vlastním já a nikoho dalšího k sobě zatím nehledám. Je to v našem rodinném domě (přístavba z boku RD). Zatím je vize taková, že dopoledne budou probíhat ergoterapie a odpoledne masáže. Po vstupu do nemovitosti je chodbou rozdělen prostor právě na masernu a na menší ateliér.
Ale děkuji za připomínku, popřemýšlím jak by šlo ještě odhlučnit, protože v ulici máme volnočasové centrum, kde jsou odpoledne kroužky pro děti. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová