Hledám recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzana386
Nováček 7 příspěvků 15.01.19 21:37
hledám recepty

Ahojky, před časem jsem odsud měla dokument s názvem,,Pro Lukáška s láskou" kde byly vyfocené recepty od prvních přikrmů atd…bohužel, to nemohu u sebe dohledat. Nemáte to prosím některá náhodou? Děkuji moc za pomoc.
 Zuzka

Reakce:
Marie432875
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 15.01.19 21:53

ahoj, zkusila jsem zadat do googlu a našlo to neco na pinterestu a modrém konikovi…treba to bude to stejne?

lucynka25
Echt Kelišová 8666 příspěvků 15.01.19 22:47

@Zuzana386 tak to bohuzel neznam,ale muzes se pripojit ke skupince varime pro kojence a batolata ,je tam spousta jednoduchých receptů, třeba se inspirujes :mavam:

Zuzana386
Nováček 7 příspěvků 16.01.19 08:19

Jo…to je přesně ono :-) moc děkuju :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >