Hledám tichou ženu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Djukene
Nováček 2 příspěvky 01.12.18 08:16
Hledam tichou ženu

Hledám nenápadnou obyčejnou tichou ženu. Nechci žádnou atraktivní ženu v drahých šatech, chodící do solária a na spinning a co ještě. Raději upřímnou, šedou myšku co mě bude mít ráda. Je mi 34 let sam svobodny. Opava Hlučín Ostrava

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 01.12.18 08:20

Zajdi do knihovny :pankac:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 01.12.18 08:20
@Lainaire8 píše:
:lol:
Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 01.12.18 08:21

Mno :lol: jsem zvedava kolik zen o sobe bude chtit vedet, ze jsou sede mysi :lol: To budou zastupy :lol:

Fazulina
Závislačka 3893 příspěvků 01.12.18 08:22
@Lainaire8 píše:

No dovol :lol:

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 01.12.18 08:23

Navic inzerat pusobi asi takhle “ hledam pani, ktera bude hlavne drzet hubu a krok, budu si s ni moct delat co chci a hlavne at neutraci moje prachy za blbiny. Znacka “doma budes!!”

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 01.12.18 08:26
@Šarlota4 píše:
Navic inzerat pusobi asi takhle “ hledam pani, ktera bude hlavne drzet hubu a krok, budu si s ni moct delat co chci a hlavne at neutraci moje prachy za blbiny. Znacka “doma budes!!”
:mrgreen: :mrgreen:
suwari
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 01.12.18 08:27

Inzerát působí spíš odpuzujícím dojmem. :roll: :jazyk:

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 01.12.18 08:29
@Šarlota4 píše:
Mno :lol: jsem zvedava kolik zen o sobe bude chtit vedet, ze jsou sede mysi :lol: To budou zastupy :lol:

To budou radši když zjistí zpětnou vazbou, že jsou ***** no…

edit admin: vulgarismy

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 01.12.18 08:38
@Delaltctrl píše:
To budou radši když zjistí zpětnou vazbou, že jsou **** no…

A mezi ***** a sedou mysi uz nic neni? Proste jen 2 extremy :think:

edit admin: vulgarismy

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 01.12.18 08:39
@Šarlota4 píše:

I takový ženy existujou a i po nich je poptavka… Aspoň ví co chce a otevřené to napsal.

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 01.12.18 08:40
@Šarlota4 píše:
A mezi mrdavou devko a sedou mysi uz nic neni? Proste jen 2 extremy :think:

To jsem netvrdil, ne? Ale je to opačný extrém přece.

free333
Generální žvanilka 20372 příspěvků 01.12.18 08:40
@Djukene píše:
Hledám nenápadnou obyčejnou tichou ženu. Nechci žádnou atraktivní ženu v drahých šatech, chodící do solária a na spinning a co ještě. Raději upřímnou, šedou myšku co mě bude mít ráda. Je mi 34 let sam svobodny. Opava Hlučín Ostrava

Na Tvém místě si pod stromeček koupím nafukovací pannu a máš svoje požadavky z inzerátu splněné 8)

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 01.12.18 08:41
@Delaltctrl píše:
I takový ženy existujou a i po nich je poptavka… Aspoň ví co chce a otevřené to napsal.

Mas recht, to je sen kazde zeny a kdyz nabidne klec se zamkem, tak v tu chvili vsechny zvlhnou.

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 01.12.18 08:44
@Šarlota4 píše:
A mezi mrdavou devko a sedou mysi uz nic neni? Proste jen 2 extremy :think:
To jsem netvrdil, ne? Ale je to opačný extrém přece.
@Šarlota4 píše:
Mas recht, to je sen kazde zeny a kdyz nabidne klec se zamkem, tak v tu chvili vsechny zvlhnou.

A sen každyho chlapa je ženská co se chová a vypadá že dá kazdymu. Sen to je dobrý, ale jen jednorázove. Na stalo je v sekci odpad samozřejmě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >