"kamarádka" na dopoledne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 12:26
"kamarádka" na dopoledne

Není tu žena, která stejně jak já potřebuje jednou za týden utéct na dopoledne do jiného světa, kde se nemusí řešit uklízení, vaření, nákupy plínek, vyzvedávání, kroužky, vypínání wifiny, novej mobil, větší byt, pojistky na auta a další milion nezbytností?
Do světa, kde je ticho, klid, …, …, …. a nakonec pár okamžiků, které nabijí energií nutnou k zvládnutí těch “reálií” v předešlé větě.
Já chlap 43/184/85 sportovní, fungující, zatím ještě duševně normální – fakt :). Ty cca 25-40let, nejlépe VŠ, energická, bystrá, štíhlá, pls SZ do profilu : synonymum „muž“ na 4 písmena + číslo √1600 :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 15.11.18 12:33

ten tajnej profil máš, abysme prokázaly inteligenci??? :D :D
Ještě si zapomněl, kde ten ráj na zemi máš…asi za tebou jednou týdně nebude panička jezdit z Aše do Brna :mrgreen:
Ale uznávám, že je to celkem neotřelý způsob jak si najít milenku…

Božislava
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 15.11.18 12:36

Tak VŠ? Takže jestli chápu, chceš s ní hrát šachy na úrovni a zároveň debatovat o kosmologii? Tak takových bystrých a inteligentních žen na e-miminu najdeš hodně…

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 15.11.18 12:38

To mi přijde jak sezení někde na lavičce na krchově, ticho, klid, mír… :)

Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 15.11.18 12:39

Svět kde je ticho a klid mám každé dopoledne když jsou děti ve školce :mrgreen:

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 15.11.18 12:42
@Anonymní píše:
Není tu žena, která stejně jak já potřebuje jednou za týden utéct na dopoledne do jiného světa, kde se nemusí řešit uklízení, vaření, nákupy plínek, vyzvedávání, kroužky, vypínání wifiny, novej mobil, větší byt, pojistky na auta a další milion nezbytností?
Do světa, kde je ticho, klid, …, …, …. a nakonec pár okamžiků, které nabijí energií nutnou k zvládnutí těch “reálií” v předešlé větě.
Já chlap 43/184/85 sportovní, fungující, zatím ještě duševně normální – fakt :). Ty cca 25-40let, nejlépe VŠ, energická, bystrá, štíhlá, pls SZ do profilu : synonymum „muž“ na 4 písmena + číslo √1600 :)

Jinak tipuju na profil Chlap40 8)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 15.11.18 12:51
@free333 píše:
To mi přijde jak sezení někde na lavičce na krchově, ticho, klid, mír… :)

„Ten klid, ten mír, taková tá velká pohoda, kdy člověk leží ožratý na zemi. A teď to včecko, ten klid a mír do něho vstoupí a je tam člověk rozpláclý. A je středem vesmíru.“

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 15.11.18 12:53
@free333 píše:
Jinak tipuju na profil Chlap40 8)

To je pět písmen :lol: teda dá se to tak brát :lol: :lol:

Příspěvek upraven 15.11.18 v 12:55

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 15.11.18 12:55
@Mar__tanka1983 píše:
„Ten klid, ten mír, taková tá velká pohoda, kdy člověk leží ožratý na zemi. A teď to včecko, ten klid a mír do něho vstoupí a je tam člověk rozpláclý. A je středem vesmíru.“

No vidíte a chlap by chtěl dvacetipětiletou a ještě aby mohla dopoledne, jsem zvědavá na výsledek :)

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 15.11.18 12:57
@Lainaire8 píše:
To je pět písmen :lol: teda dá se to tak brát :lol: :lol:Příspěvek upraven 15.11.18 v 12:55

on asi to CH bere jako jedno :)

Beckyttine5
Kecalka 316 příspěvků 15.11.18 13:02

Jo, Ch je v ceske abecede jedno písmeno… tipuji, že zde najde synonymum exkrementu na 5 písmen..

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 15.11.18 13:06
@Lainaire8 píše:
To je pět písmen :lol: teda dá se to tak brát :lol: :lol:Příspěvek upraven 15.11.18 v 12:55

v české abecedě je ch jako jedno písmeno…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 15.11.18 13:07
@free333 píše:
No vidíte a chlap by chtěl dvacetipětiletou a ještě aby mohla dopoledne, jsem zvědavá na výsledek :)

tak co by nemohla, tříleťáka a roční mimino vezme sebou… :mrgreen:

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 15.11.18 13:09
@Regina Hero píše:
tak co by nemohla, tříleťáka a roční mimino vezme sebou… :mrgreen:

Ano, že vlastně nabízí dopolední hlídání, aby si matky odpočinuly a užily toho klidu, ticha a míru :)

Má to napsat hned, že si rozjíždí malou soukromou školku :think:

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 15.11.18 13:27
@Mar__tanka1983 píše:

Rok ďábla :-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >