Reklama

Hledání v diskuzích

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 08.04.11 19:21
Hledání v diskuzích

Ahoj, měla bych dotaz,

hodně se teď odkazuje na hledání v diskuzích a je to OK.

Není ale možné nastavit řazení vyhledávané diskuze aspoň podle data posledního příspěvku sestupně? Je fajn, když mi v hledání vyjedou jako první diskuze z 2004,2006 které kolikrát už třeba nejsou aktuální…

Reklama

Reakce:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 08.04.11 19:31

Markit, to je super nápad! :palec: Taky se přidávám s prosbou :wink:

mom.kri
Závislačka 4416 příspěvků 08.04.11 19:36

jj, dobrý nápad, taky mě to pak nebaví hledat… :palec:

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 08.04.11 20:19

To by bylo prima :palec:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11006 příspěvků 08.04.11 20:23

V hledání je možnost řazení výsledků podle „relevance“ a „od nejnovějšího“. Nebo myslíš něco jiného?

Tereza

Jana206
Nadpozemská drbna 26371 příspěvků 08.04.11 20:34

Já zadám „od nejnovějšího“ a hned vyjedou témata a příspěvky sestupně podle data.
Nemyslím, že jsou potřeba další změny. To kliknutí navíc nikoho nezabije :nevim:

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 08.04.11 20:57

A kde to tam je? Já to nevidím :oops:

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 08.04.11 20:57

druhá část stránky při vyhledávání

merett 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.11 21:13

to musis najet na diskuze a pak teprve dat vpravo nahore hledani v diskuzich a tam to radi podle nejnovejsich. To vyhledavani co je na profilu vpravo nahore nic neřadi

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 08.04.11 21:19
merett píše:
to musis najet na diskuze a pak teprve dat vpravo nahore hledani v diskuzich a tam to radi podle nejnovejsich. To vyhledavani co je na profilu vpravo nahore nic neřadi

Aha díky, tak tohle jsem neznala :mavam:
Tak tím je to pro mě vyřešené :lol:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11006 příspěvků 09.04.11 11:52

Na eMiminu je vyhledávání dvojí - to hledání nahoře využívá Google, pokud chcete vyhledávat přímo v diskusních tématech, je u něj funkce výběru řazení - Diskuse - Hledání v diskusi - tu.

Tereza

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 14.04.11 20:00

Jejda, u diskuze se mi vůbec neobjevilo očičko 8-o

Používám vyhledávání vpravo nahoře. A tady možnost řazení není. Jiná možnost mi nějak utekla, takže už o ní vím. a tam si to můžu nastavit.

Taky jsem se ještě chtěla zeptat, jak na vyhledávání konkrétního nicku. Taky jsme používala vyhledávání vpravo a to je zadat nick, vyjedou diskuze, kde píše a pak se dostanu k profilu.

je nějaká jiná možnost vyhledání? Přes záložku maminky jsme na to nepřišla. :nevim:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11006 příspěvků 14.04.11 20:42

Kliknutím do „Diskuse“ a následně na „Hledání v diskusi“ je možné upravit kritéria vyhledávaní - viz obrázek.

Vyhledávání dle nicku je na titulní stránce eMimino.cz, stačí sjet trošku níž. Nebo zadáním adresy - https://www.emimino.cz/profil/nick.

Tereza

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >