Hlen ve stolici 13měsíčního

473
14.7.05 18:12

hlen ve stolici

Nevíte některá co může znamenat čirý hlen ve stolici 13m dítěte? Vypadá jako rosol, nebo tak… díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

327
14.7.05 19:21

Ahoj Leeo,
když měly holky hlen ve stolici, tak většinou měly taky rýmu - takovou „zadní“. Tzn. hlen nešel nosem ven, ale tekl do trávící trubice a ony ho polikaly. Vypadá to jako soplíky - taká se to. Omlouvám se, ale nevím, jak jinak to popsat… :D
Takže mě napadá zatím jenom tohle.
Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
14.7.05 22:07

Ahoj LEEO,
souhlasím s Pavlis.Náš malej měl taky ve stolici napolykanej hlen vždycky,když měl rýmu.Nemáte jí taky?Jinak jsem se s tím nesetkala.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
15.7.05 09:39

Díky,
možná by to mohla být nějaká rýma. Neteče mu sice z nosu, ale má ted angínu :( . Spíš mě překvapilo, že ten hlen byl dost velké množství (na kávovou lžičku). No nic to asi nebude. Vyčetla jsem někde, že: objeví-li se ve stolici krev, nabo hlen ihned volejte lékaře. No asi tím mysleli krvavý hlen…no nevím… Nechám to tak a po té angíně na kontrole se zeptám dr.
dík L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
15.7.05 11:42

Krev to by byl už trošku průšvih. Ale jestli má angínu, tak by to možná mohla být i nějaká reakce na léky, které bere. Zkus ještě zavolat doktorce, jestli jí zastihneš v ordinaci.
pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1519
10.5.15 21:07

Obnovuji tema.mam petitydenniho chlapecka.maly se uz vic jak tyden zacal osypavat po obliceji, ma to zarudle a denne pupinky pribyvaji a ma je uz k na krku, hrudnicku, za usima a na rucickach. zrejme bude asi atopik jako ja a moje dcera.ale co me zarazi posledni dva dny, ze pri temer kazdem prebaleni ma stolici zrejme s hlenem. doposud melo hovinko konzistenci michanych vajicek, ted ale dva dny stolici ma ridsi a s primesi cehosi, co vypada leskle jako zelatina a tahne se to. navic uz dva dny maly hodne place po krmeni. prdiky nas trapi, ale ty dva dny je to silene. davame kapicky sab simplex. nevite, co by mohl hlen ve stolici znamenat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1519
10.5.15 21:16

Zapomnela jsem napsat, ze kvuli vyrazce jsem musela vyradit ve ctvrtek mlecne veci na zkousku. nemuze ten hlen mit z toho, ze ted nahrazuji mleko sojovym mlekem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
10.5.15 22:30

@gabka1988 Petitydennimu miminku sojove mleko? 8o To nedavam ani svemu 20m synkovi, protoze i pro dospeleho cloveka je velmi tezko stravitelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
10.5.15 22:37

Může mít ABKM a tam je dost častá i alergie na soju. Zkus ovesné nebo rýžová mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
10.5.15 22:38

@Lentilkaa2 předpokládám že to sójové mléko pije @gabka1988, ne miminko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
10.5.15 22:47

@Sabinka Aha, asi ano :D Ale i tak, sojove mleko je proste previt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1519
10.5.15 22:50

@Lentilkaa2 sojove piju ja misto kravskeho ;-) @Sabinka zkusim se poohlidnout po ryzovem.snad ho u nas sezenu. videla jsem u nas akorat kokosove.ale to nevim, jestli muzu. zitra radsi zajdu k doktorce, starsi mela ABKM na hranicni hodnote a pry je vysoka pravdepodobnost, ze to muze mit i sourozenec.ale u male zadne hleny ve stolici neznam, ta mela ciste jen ekzem jako priznak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
11.5.15 10:08

Já taky držím bezmléčnou dietu kvůli synovi, starší dcera má ABKM a on pravděpodobně taky. Už měl hlen i trochu krve ve stolici, takže jsem vyloučila veškerý mlíko z jídelníčku a zatím dobrý. Já kupuju mlíko v Tescu nebo DM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama