nafukovací bazének

1829
13.7.05 17:05

nafukovací bazének

Zdravím všechny :)

Chtěla bych neteřince k jejím prvním narozeninám pořídit nafukovací bazének. Teď v létě ho určitě pořádně užije. Nechci ale takový ten obyčejný kulatý. Viděla jsem, i tady ve fotogalerii, takový s jakoby hrazdičkou a hračkami okolo. Ale zatím jsem nic podobného v obchodech ani na Internetu neobjevila. Poradíte, kde se dá koupit takový bazének? Díky moc! :)

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.7.05 17:19

Ahoj my jsme koupily Kubikovi tenhle bazenek..

http://www.more-her.cz/index.php?…

je moc peknej a Kubuila si s nim vyhraje i doma

Maty

• Nahlásit
  • Citovat
19603
13.7.05 18:26

Ahoj Hanko!

Mam presne stejny bazenek, moc se libi a koupila jsem ho v Carrefouru za 130 Kc. Bylo to ale v nejake akci, nevim, jestli ho maji treba i za vyssi cenu normalne.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
13.7.05 18:50

Maty, díky moc! Přesně tenhle jsem měla na mysli. :D
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
13.7.05 19:44

Děkuju holky za tip,zrovna taky chceme pořídit bazének naší malé.V srpnu má rok a myslím,že bude nadšená.
Dík Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
13.7.05 20:07

Tak jsem bazének hned objednala a před chvílí mi volali, že jsou bohužel vyprodané a v nejbližší době nejspíš nebudou. :cry: Kdybyste někdo věděl o jiném obchodě, kde ho mají, prosím o info. Díky moc!
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.7.05 20:31

e-shop hračky

Ahojky,
koukám, že se bavíte o e-shopu Moře her. Ten Vám můžu vřele doporučit. Nedávno jsem tam neteři koupila krásné chrastící ponožky a Všetečnou chobotnici od Lamaze. Hračky jsou krásné a s přístupem zaměstnanců jsem byla taky moc spokojená. Kdyžtak koukněte na www.more-her.cz
Zdravím Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
165
13.7.05 21:54

Myslím, že když jsme byli naposled v OBI, tak jsem tam tenhle bazének a spousty dalších viděla. Je to už minimálně měsíc, tak to zkus, třeba na něj narazíš. Martina a kvíďata (včera 17 m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
14.7.05 21:03

Já jsem viděla takovej bazének v akci v Makru.Už je to delší doba,možná ho tam mají i mimo akci.
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama