Hlen ve stolici u dospělých

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 13:01

Hlen ve stolici u dospělých

Dobrý den,
Chci se zeptat. Dnes se mi cele dopoledne chtělo na wc jakobych měla mít průjem a potom, když jsem šla potom 2× na wc, tak tam bylo stolice skoro nebyla a spíše průhledný-až žlutavý hlen. Je to ve spojení s průjmem či pocitem průjmu normální? Nikdy se mi to ještě nestalo. Včera stolice v pořádku, bolesti břicha nějaké nemám, mám MS, takže jen klasika trochu podbrisek. Je mi 22 let, bojím se, jestli to třeba nemůže být něco závazného.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8843
6.1.22 13:41

Je to normalni. Kdyby to pretrvavalo, kup si Hylak. A prestan googlit ty rakoviny, na to jsi mlada ;)..nejsi trochu uzkostnejsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 15:43

Dnes hlen už jen trosku, ale na stolici byla trocha krve. Tak jsem z toho dost rozhozena.. Uzkostnejsi jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 15:46

A jako ano, z rakoviny strach mám, protoze se všude říká, ze hlen a krev jsou nejčastější priznaky. :,( k Dr zajdu příští týden, ale do té doby budu zase ve stresu :( měla jste to některá také

• Citovat
  • Nahlásit
4
8.1.22 07:58

Ahoj, ted druhy den pozoruji to stejne ;( ale mam ms, takze krev se spatne urcuje… Mam nejdriv nutkani na wc, jakobych mela mit prujem, ale misto prujmu tam vychazi hlen a pak normalni tuzsi stolice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.1.22 10:54
@Anonymní píše:
A jako ano, z rakoviny strach mám, protoze se všude říká, ze hlen a krev jsou nejčastější priznaky. :,( k Dr zajdu příští týden, ale do té doby budu zase ve stresu :( měla jste to některá také

Ahoj. Jak je? Je to lepsí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 17:37

@puncinka porad stejný, co ty

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 19:51

Hlen ve stolici jsem měla cca půl roku, plus bolesti břicha a podbřišku. Každý mi říkal že to je normální, ať si koupím probiotika… Pak jsem si už vyprosila kolonoskopii, a už to jelo. Kolonoskopie, magnetická a odběry krve. Mám rozjetou crohnonu nemoc. Takže já bych to nepodcenovala :(

• Citovat
  • Nahlásit
4
10.1.22 14:04
@Anonymní píše:
@puncinka porad stejný, co ty

Já jsem hned nasadila Hylak a Biopron Premium a jeste probiotika od Natural, pak rozpustnou vlakninu Inulin a drzim bezezbytkovou a setrici dietu. A vcera uz dobry.
Dr. mi napsala, ze jestli se to bude opakovat, tak se k ni mam objednat.
Co tvoje Dr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat