Hlídání a antidepresiva?

Anonymní
3.8.19 15:44

Hlídání a antidepresiva?

Ahoj, potřebuji poradit. Budu se rozvádět, může babička, která je dlouhodobě na antidepresivech, přičemž léky řádně užívá i pravidelně navštěvuje lékaře, hlídat 4 leté dítě v době, kdy budu v práci? Přičemž si můžu, v případě potřeby, vyžádat potvrzení od lékaře, že může hlídat. Kvůli soudu a sporu s manželem o dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
972
3.8.19 15:47
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit. Budu se rozvádět, může babička, která je dlouhodobě na antidepresivech, přičemž léky řádně užívá i pravidelně navštěvuje lékaře, hlídat 4 leté dítě v době, kdy budu v práci? Přičemž si můžu, v případě potřeby, vyžádat potvrzení od lékaře, že může hlídat. Kvůli soudu a sporu s manželem o dítě.

Tak pokud je v pohode. Ja jsem dlouhodobe na antidepresivech a 2 roky jsem delala chuvu. Nebala bych se. Sama musíš vědět jak na tom babicka je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14040
3.8.19 15:49

Babička samozřejmě hlídat může, papír nepotřebuješ.

Ale ty s manželem evidentně potřebuješ služby mediátora, jinak svými spory dětem uděláte ze života peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.19 15:51
@mayunka píše:
Tak pokud je v pohode. Ja jsem dlouhodobe na antidepresivech a 2 roky jsem delala chuvu. Nebala bych se. Sama musíš vědět jak na tom babicka je…

Ano, je to moje máma (malé babička) a je úplně v pohodě. Takže ji bych se nebála svěřit dítko, báječně funguje jak zcela zdravý člověk.

Mě totiž manžel furt straší, že nemůže apod.

• Citovat
  • Nahlásit
24501
3.8.19 17:03

Strasi zbytečně. Jestli se babicka citi dobre a je ochotna, tak pan otec nemuze nic namítat. Navic dite je zpravidla prirodni AD😋

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31329
3.8.19 18:30

Záleží na diagnóze, pokud on doloží, že je obava oprávněná a bude to chtít využít ve svůj prospěch, může si soud vyžádat i lékařské zprávy, případně nařídit znalecké posudky. A ano, pokud dokáže, že o dítě může jako otec osobně pečovat, může mu tato okolnost nahrát k rozšíření styku.
AD bere hodně na první pohled normálně fungujících lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama