Hlídání a antidepresiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 15:44
Hlídání a antidepresiva?

Ahoj, potřebuji poradit. Budu se rozvádět, může babička, která je dlouhodobě na antidepresivech, přičemž léky řádně užívá i pravidelně navštěvuje lékaře, hlídat 4 leté dítě v době, kdy budu v práci? Přičemž si můžu, v případě potřeby, vyžádat potvrzení od lékaře, že může hlídat. Kvůli soudu a sporu s manželem o dítě.

Reakce:
mayunka
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 03.08.19 15:47
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit. Budu se rozvádět, může babička, která je dlouhodobě na antidepresivech, přičemž léky řádně užívá i pravidelně navštěvuje lékaře, hlídat 4 leté dítě v době, kdy budu v práci? Přičemž si můžu, v případě potřeby, vyžádat potvrzení od lékaře, že může hlídat. Kvůli soudu a sporu s manželem o dítě.

Tak pokud je v pohode. Ja jsem dlouhodobe na antidepresivech a 2 roky jsem delala chuvu. Nebala bych se. Sama musíš vědět jak na tom babicka je…

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 03.08.19 15:49

Babička samozřejmě hlídat může, papír nepotřebuješ.

Ale ty s manželem evidentně potřebuješ služby mediátora, jinak svými spory dětem uděláte ze života peklo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 15:51
@mayunka píše:
Tak pokud je v pohode. Ja jsem dlouhodobe na antidepresivech a 2 roky jsem delala chuvu. Nebala bych se. Sama musíš vědět jak na tom babicka je…

Ano, je to moje máma (malé babička) a je úplně v pohodě. Takže ji bych se nebála svěřit dítko, báječně funguje jak zcela zdravý člověk.

Mě totiž manžel furt straší, že nemůže apod.

Kačus82
Kelišová 7042 příspěvků 03.08.19 17:03

Strasi zbytečně. Jestli se babicka citi dobre a je ochotna, tak pan otec nemuze nic namítat. Navic dite je zpravidla prirodni AD:yum:

Jana206
Nadpozemská drbna 28316 příspěvků 03.08.19 18:30

Záleží na diagnóze, pokud on doloží, že je obava oprávněná a bude to chtít využít ve svůj prospěch, může si soud vyžádat i lékařské zprávy, případně nařídit znalecké posudky. A ano, pokud dokáže, že o dítě může jako otec osobně pečovat, může mu tato okolnost nahrát k rozšíření styku.
AD bere hodně na první pohled normálně fungujících lidí.

Váš příspěvek
Reklama