Budu furt sama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 20:54
Budu furt sama?

Dobry den jsem po rozchodu 3 mesice.. mam dve male deti a jen tak rozmyslim jeste si vubec jeste nekoho najdu.. bricho ovysnute dve deti doma a furt jen doma nebo ve meste v obchode.. bydlim v malem meste kde se kazdej s kazdym pozna takze tady nehrozi se bych si nekoho nasla.. ale uz se docela zacinam citit osamele a chtelo by to chlapa… nevim jak zacit hledat nebo jestli vibec se nekdo najde kdo by mohl chtit.. je mi 23 a podle me nejsem az tak oskliva ze by se na me chlap nepodival ale i tak kdy nekoho potkam za rok dva nebo i vic to bych se asi zblaznila byt furt v tom stereotypu co mam tet :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lucie1906
Kecalka 401 příspěvků 24.07.19 20:57

Ahoj, zkus zenamku, jo je fakt že je to tam sám úchyl ale najde se tam i pár hodných chlapu (jednoho mám doma, taky jsme se seznámili na seznamce a teď spolu čekáme miminko). Udělej si profil třeba Badoo, tam napiš co hledáš a že máš dvě děti, a já myslím že se určitě někdo brzy najde :relaxed:️

Alkata
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 24.07.19 21:02

Kup si učebnici českého jazyka a pak můžeš nějakému chlapovi na seznamce aspoň napsat bez chyb ;)

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 24.07.19 21:07
Petája
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 24.07.19 21:14

@Alkata Ale prosim te, ty mas dneska nejakou bojovou…proc se do nich navazis? Do jedne kvuli Olynthu, tady kvuli gramatice…kazda jsme nejaka, jezis no tak jsou holky proste takove, no…

truelly
Závislačka 3479 příspěvků 24.07.19 21:15

23 let a už dvě děti? Přítel tě opustil?

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 24.07.19 21:16
@truelly píše:
23 let a už dvě děti? Přítel tě opustil?

No alespoň nějaká výjimka mezi rodícími babičkami.

terien
Extra třída :D 12172 příspěvků 24.07.19 21:17

Dvě děti ve 23? 8o to byl výborný životní krok. Jestli budeš sama nebo ne, to ti nikdo neřekne, každopádně nejhorší je urputné hledání partnera, to nevyjde téměř nikdy.

truelly
Závislačka 3479 příspěvků 24.07.19 21:18
@Zumpa píše:
No alespoň nějaká výjimka mezi rodícími babičkami.

Raději starší maminka, která ale zvládne i výchovu a poskytne stabilní rodinné prostředí s jedním biologickým tatínkem :*

terien
Extra třída :D 12172 příspěvků 24.07.19 21:18
@Petája píše:
@Alkata Ale prosim te, ty mas dneska nejakou bojovou…proc se do nich navazis? Do jedne kvuli Olynthu, tady kvuli gramatice…kazda jsme nejaka, jezis no tak jsou holky proste takove, no…

Takové jednodušší, jako jabloň rodící :lol:

warita
Extra třída :D 11818 příspěvků 24.07.19 21:22

Ve 23 mas dve male deti? To si jsou dvojcata nebo jak si to stihla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 21:38

@Alkata asi se zahrabu do zeme za ty chyby :lol: :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 21:40

@truelly ja jeho.. byl agresivni na deti i na me tak sem odesla

Jahudka82
Závislačka 2959 příspěvků 1 inzerát 24.07.19 21:41

@warita Tak jeste nase mamy to tak taky mely ne, vdavaly se ve 20,do roka dite, za rok dva druhe a máš to:) Znam par holek ve veku 35-40, co uz maji velke deti a mely je kolem 20 let, moje spoluzacka treba hned po skole, kolegyne uz tedy o neco starsi ve 20 a 22, ale tehdy chlapi nebyli takovi srabi a tu holku si aspoň vzali, ne jako dneska, kdy zjisti po porodu, ze nemaj na to delat tatu a chtěj si ještě neco uzit… :zed: :pocitac: Obvykly to taky uplne dneska neni, ale lepsi 2 deti ve 23 nez litat po ivf klinikach o 10, 15 let pozdeji, kdy uz by bylo i to zázemí, ale na povel to najednou nejde… :think: ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 21:46

@Jahudka82 presne muj nazor… nedokazu si predatavit mit deti ve 30 nebo vic to clovek i vic unaveny a nema tolik energie jak za mlada.. mlada maminka ma vic sil a lip to podle me zvlada.. Ja jsem rada ze je mam.. zvladam to uplne v pohode i s vychovou nevim proc by to mlada maminka nemohla nijak dokazat jen stare maminky co jim uz taha na 40.. kazdyho vec snad ne to tady pisete jak kdybych si tet nejak extra znicila zivot nebo co ze nechodim na diskoteky a s kamaradama po venku to mi vubec nechybi jsem rada za to co mam a nemenila bych :P :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama