Hluk v noci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.4.21 10:10

hluk v noci

Občas se tu objeví diskuze na téma,,hluk v bytě". Rád bych váš názor na následující situaci. Bydlíte v menším bytě (podkroví) a pod vámi je byt, kde bydlí 2 kluci - takže čas od času udělají nějakou párty - no proč ne. Ale hluk z hudby jde přímo nahoru do mého bytu, takže cca od 9 do 2 v noci tam takhle jedou. Jde hlavně o ty repráky, co si do toho pustí. Už delší čas se odhodlávám za nimi dojít a požádat je o vypnutí. Ale pořád to odkládám, říkám si byl víkend, tak ok…je to jen jednou… Bohužel si takhle hudbu pouští čím dál častěji - zase třeba od 9 do 12 v noci. Mám tu smůlu, že jsem přímo nad nimi. Ostatní neruší, jen já to dostávám naplno. Není to tak, že by skákaly skleničky na polici, ale když je všude ticho a slyšíte sice tlumeně ale TUC, TUC, TUC třeba 4 hodiny v kuse…no snad chápete.
Byt, kde jsem byl delší dobu prázdný, takže si asi zvykli, že tím nikoho neruší.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29647
12.4.21 10:12

No tak za nima jdi, pokud jsou normální, tak to aspoň ztlumi, možná si neuvědomují, ze to někoho ruší, když se nikdo neozve :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
12.4.21 10:40

Příspěvek upraven 13.11.21 v 17:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
12.4.21 10:44

Normálně bych za nima došla, myslim, ze když předtim v tom byte nikdo nebydlel, tak neví, že je to tam slyšet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
50897
12.4.21 10:49

A to jste jediny sousedi? ze si nestezuje i nekdo jinej: vzdyt to musi byt slyset v celym baraku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28091
12.4.21 11:03

Nejdřív bych za nimi zašla a slušně poprosila, aby v době nočního klidu nepouštěli hudbu nahlas. Pokud je to z chodby a slyšíš to jen ty, možná by ti pomohly odhlučněné dveře. No a pokud by to nepomohlo, nezbude než volat PČR, pokud je tam hluk v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.4.21 11:04

Jen k doplnění: V domě jsme noví - cca od října. Takže tam mají,,vlastní„zavedený pořádek. Ti kluci takhle už fungují delší dobu a asi jin to prochází - nebo je to ostatním jedno. K nám ten zvuk jde nejvíc odvětráváním z kuchyně - je společná šachta s tím bytem pod námi. Nechci být v pozici prudiče. Jen poznamenám celý dům patří jednomu majiteli a je tu úžasný správce, který opravdu funguje a je velmi milý a ochotný pomoci. jen než,,rozjedeme“ nějakou akci, tak nás zajímal názor na problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
12.4.21 11:46

Já bych jim to řekla a slušně požádala aby po 10 nehrála nahlas hudba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
12.4.21 11:46

No tak to bych teda netolerovala.Ani náhodou do 22 ať si dělají co chtějí, ale potom ať je klid.Taky platíš nájem, máš na klid právo. Bych jim to tam zašla vysvětlit :roll: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5577
12.4.21 11:47

Tak nerozjizdej žádnou akci a zajdi se tam s nimi domluvit :lol: třeba budou úplně normální a bude to v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
12.4.21 15:26

Na všem se dá domluvit, podle mě kluci nebudou mít problém, když za nimi dojdeš a řekneš, hele postě ty tvý party mě ruší, šlo by s tím něco dělat? Když to nebude v den, kdy už paří, pokud jsou normální tak to pochopí, pokud ne, pak přes správce domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 15:22

Hluk

Pokud je budova stara jeste pred dobou komunismu, nebude mit dobrou izolaci ve zdech, oknech, dverich a podlaze. Taky zalezi na decibelech pristroju, lednicky, cim vic mașin, tim se nasobi hluk. Takze od sousedu uslysite i konvici, kroky, klimatizaci, povidani. Septani ma 20 decibelu a je povoleno v noci okolo 25 decibelu. To meri hygiena. Deti kvuli vyvoji nesmi spat v hluku, kvuli srdecnim potizim v pozdejsim veku a rostla by dira na srdci! Plati pravidlo i pro dospele, kdo tak jeste neucinil, prosim navstevu u deti kardiologa a kontrolu oci, zda se nevyviji sikmo! Jinak take muze byt ochrnuti tela, mene glukozy, vice anemie a podobne! WHO to rika jasne i studie! Repraky nahlaste sprave ci obci, vubec nema cenu diskutovat se sousedy! Nocni klid je kvuli vaznym nemocem kvuli hluku, to neni stanoveno jen tak!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat