Hnědá skvrna v třísle 2leté dcery

120
9.7.20 19:30

Hnědá skvrna v třísle 2lete dcery

Holky potrebuju a uklidnit, že to nemusí nic být. Dcera ma už asi 3 mesice v třísle hnedou skvrnu. Jelikož to nemizí, říkala jsem si jestli ji to nenechat zkouknout kožní a blbec jsem se podívala na internet a našla jsem něco o Neurofibromatoze. Tam píšou, ze se to teda řeší az od více jak 5 fleku ale docela jsem se vyděsila. Mám těsně před porodem, tak jsem asi o to víc vydeptana, ale mě se udělalo úplně špatně. Má některé z Vašich dětí takove skvrnky, z čeho mohou být kromě tohohle hnusu. Tim ze je to v třísle to ani nemůže byt od sluníčka. Navíc ji dost dukladne mažu… Na foto je to blbě vidět ale lip mi to nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1504
9.7.20 19:40

Já tam nic nevidím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
9.7.20 19:44

To vypada jako modrina.. nemuze to byt jen shluk pigmentace? Myslim, ze zbytecne plasis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
9.7.20 19:48

@Adelkadd
No modrina jsem si původně myslela taky ale už to má asi 3 mesice… Ja vim ze asi plasim, jsem ted celkově nejaka vydeptana :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
9.7.20 19:51
@NoName88 píše:
@Adelkadd
No modrina jsem si původně myslela taky ale už to má asi 3 mesice… Ja vim ze asi plasim, jsem ted celkově nejaka vydeptana :zed:

Když to má 3 měsíce, proč jí nevezmeš k doktorce a tam se neporadíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
9.7.20 19:53

Naše malá má světle hnědou zhruba
centimetrovou skvrnku na nožičce už od narození. Doktorka nám jen řekla, že ji máme sledovat, zda se nezvětšuje, netmavne. Jiné se jí neudělaly. Je jí 3,5.
Pokud by se jiná objevila, máme přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
9.7.20 19:56

Dcera má taky nějakej takovej flek na noze snad od narození. Nijak sem to neřešila. Jsou ji 3 roky, doktorka na to taky nic na preventivní prohlídce neříkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
9.7.20 20:00

@Kolarkaa
To mam samozřejmě v plánu, v dobe korony se mi fakt nechtělo ji vláčet po doktorech navíc ja tehotna, tak jsem cekala a porad jsem si rikala ze to nic nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
9.7.20 20:07

Skvrna cafe-au-lait, je to typ znaminka, pokud je jich vic, melo by se jit na neurologii. Jedna neznamena vubec nic. Navic ty skvrny by v pripade nemoci mely idealne vyskakat do dvou let veku, a to v poctu myslim tri a vic. Pokud dcera se hevi psychomotorucjy normalne, tak bych to absolutne neresika. Muj syn 3 roky ma dve. Ja sama mam taky dve, moje neter ma taky nejakou na ruce. Pokud nejsou pridruzene potize, neres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
9.7.20 20:07

@NoName88 pro klid duše bych zašla hned, myslím, že to opravdu nic nebude :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 20:11

Ja mam take zevnitr stehna takovely flek, moje maminka taky a babicka ho mela take. je to rodinne znaminko..

• Nahlásit
  • Citovat
8595
9.7.20 20:11

Moje dcerka(1rok) má takovouhle skvrnu na bedrech, je ale trochu větší(1.5×3cm) Podle doktorky je to znaménko a nic to neznamená, jen větší shluk pigmentu. Nemoc, o které píšeš, se údajně objevuje u starších dětí a fleků je víc. Já mám jeden na pravém prsu a moje mamka zrcadlově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
9.7.20 20:27

Diky vsem za uklidnění, tak snad to bude taky jen nejaka ojedinelost a nepribudou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.20 10:07

Nas synek ma to same na zadech, doktorka mi rekla, ze se to resi od 5 fleku a vice, ze se nic nedeje. Ale nic vic k tomu nerekla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama