Hnědé špinění v 17. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucinka84v
Kecalka 168 příspěvků 01.04.18 18:12
Hnede spineni v 17 tydnu tehotenstvi

Dobry den, chtela bych se zeptat zda nema nekdo podobne zkusenosti. :) Minuly tyden ve stredu jsem byla na gynekologii, kvuly paleni v pochve. Napsali mi cipky na zavadeni a masticku. Vcera jsem zacla hnede spinit a pri utreni jsem mela ruzovy papir, tak jsem jela hned na pohotovost a tam mi rekli, ze je vse v poradku (deloha klidna, cipek v poradku, zadne znamky krvaveni)i mimco skvele roste.Jsem 16+3.Potom spineni prestalo, ale dnes odpoledne znovu. Nemate stim nekdo zkusenot? Dekuji moc :D
V pondeli a utery byl klid a dnes rano zase slabe hnede spineni.

Příspěvek upraven 04.04.18 v 12:58

Reakce:
Peticlenka
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 18:29

Není to kvůli těm čípkům? :nevim:

lucinka84v
Kecalka 168 příspěvků 01.04.18 18:48
@Peticlenka píše:
Není to kvůli těm čípkům? :nevim:

Doktor rikal, ze to muze byt i tim zanetem, ale ze uz tam zanet neni. Zhruba od 9-12 tydne jsem spinila ruzove a to bylo zpusobeno nejspise praskanim cevek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >