Hnede srazeniny (spineni) tyden pred MS

29
4.5.21 20:48

Hnede srazeniny (spineni) tyden pred MS

Ahoj holky,

dva dny zpet se mi objevily po potřebě male kousky hnědých sraženinek na papíře a obcas je objevim i na vlozce. Nekdy je ten “výtok” dost tmave hnědý, nekdy světlejší. Krev nikde. Zadne velke mnozstvi. Zadne bolesti. Necitim ani přicházející MS, nic. Jen mam obcas jemne tlaky v podbrisku. Je to asi tyden po OVU a zacalo to tyden do MS. Cyklus 32 dnu. Zadne změny jsem nedělala. HA jsem vysadila rok a pul zpet a od te doby zadne leky neberu. Pritel si dava pozor, ale nechranime se. Pripadne mimi bych leda ocenila, ale jeste neplanujeme. Ja mam spise obavy, aby to nebyla nejaka cysta? Tohle se mi stalo poprve. Spineni nemam vetsinou ani těsně pred MS. Tak jsem trosku v soku a neustale na to musim myslet. Ve ctvrtek mam jit na RTG, takze mam obavy, kdyby jen prece to bylo počínající tehu, abych to nepokazila. :(

Mela jste to nektera podobne? Co z toho nakonec bylo? Moc dekuji za pripadnou odpoved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1457
4.5.21 21:08

Bez k mudr.muze to byt cysta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
4.5.21 21:43
@migmina píše:
Bez k mudr.muze to byt cysta

No, nastesti to pomalu mizí. Tak se uvidi. Mama me od puberty s cystou strašila, tak asi proto me to napadlo. Chodim na pravidelne kontroly a vzdy vse v naprostem poradku :nevim:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
12.5.21 19:19

Pokracovani

Spineni po 3 dnech zmizelo, po tydnu mela prijit MS, ale nic. Uz asi 3-4 dny zpožděni. Mela jsem i tlaky v brisku jako pri MS, kdy jsem nekolikrat bezela na wc, ze uz MS a nic. Zadne bolesti jinak nemam. Jen obcas takove jemne zastipnuti v podbrisku. Plet v dobe MS mam normalne samej bedar a ted uplne krasna. TT (intime DM) NEG. Na gyn mi zatim nebrali telefon, zrejme dovolena. Tohle se mi tedy jeste nestalo :? Dnes mi prisel bazalni teploměr, tak zacnu od MS měřit, at jsem v dalsich dnech chytrejsi… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat