Menstruace a velké bolesti

Anonymní
4.5.21 18:58

menstruace a velké bolesti

Zdravím, mám takový problém. Už od listopadu mám nejspíše pravidelnou menstruaci, cyklus 43 dní od prvního dne ms. Měla jsem to dostat před 8 dny 26. dubna ale nic, není to divné, že jsem to nějakou dobu měla pravidelna a teď najednou nic, mám z to divný pocit, jestli není se mnou něco špatně. Také mě vždy před i během menstruace bolí záda a nevím co s tím dělat, bojím se to říct mamce, vždy si řeknu, že ona s těmi bolestmi taky nic neudělá:( Momentálně mě bolí záda jako před menstruací ale Ms nikde:( Prosím o radu!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21066
4.5.21 19:05

Kolik ti je? Těhotná byt nemuzes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 19:11
@Kriss Tina píše:
Kolik ti je? Těhotná byt nemuzes?

Je mi 16, a ne těhotná být nemůžu

• Citovat
  • Nahlásit
21066
4.5.21 19:13
@Anonymní píše:
Je mi 16, a ne těhotná být nemůžu

Aha, to je ještě věk, kdy hormony lítají a je celkem normální mít sem tam zpoždění. Když nemuzes byt těhotná, tak bych byla v klidu. Na gyndu chodíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 19:18
@Kriss Tina píše:
Aha, to je ještě věk, kdy hormony lítají a je celkem normální mít sem tam zpoždění. Když nemuzes byt těhotná, tak bych byla v klidu. Na gyndu chodíš?

Děkuju, ještě jsem tam nebyla, ale mamka mi nedávno řikala, že tam půjde tak mě vezme s sebou.

• Citovat
  • Nahlásit
16494
4.5.21 19:35
@Anonymní píše:
Děkuju, ještě jsem tam nebyla, ale mamka mi nedávno řikala, že tam půjde tak mě vezme s sebou.

Tak počkej co řekne doktor. Výkyv MS může být, bolesti taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat