Hnědý obývák

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajuj
Povídálka 40 příspěvků 27.04.18 20:46
Hnědý obývák

Ahoj holky prosím o inspiraci nemáte některá světle nebo tmavě hnědý obývák s tapetou za televizí? Koukala jsem na netu a nějak nic mě nezaujalo a co zaujalo tak tapeta byla jen kostka za televizí a já bych potřebovala přes celou stěnu potřebuji zakrýt dveře děkuju nebo třeba jiné barvy máme šedo černou sedačku a hnědo černou stěnu

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 27.04.18 20:53

@jajuj můj byt, když jsem po dvacítce bydlela sama :D miluju hnědou a tapety. Teď mi to už u muže neprojde.

zrcadlo
Kelišová 6311 příspěvků 27.04.18 21:01

Nemáme přímo my, ale blízcí lidé mají takovou kávovou barvou vymalováno a na jedné zdi obýváku fototapetu lesa, nic křiklavého, něco hodně podobného tomuto, ale oni si to nechali dělat ze svojí fotky (asi to teda bylo pěkně drahé, neptala jsem se). Nikdy jsem nebyla zastánce fototapet, ale u nich je mi vždycky moc hezky. Ale aby to bylo hezké, tak je asi předpoklad nemít to přeplácané - oni tam mají v podstatě jen sezení a za takovým hnědým pojízdným panelem schovanou knihovnu a TV, takže když to schovají, tak fakt jen sezení „v lese“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama