Reklama

Hnědý obývák

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajuj
Stálice 56 příspěvků 27.04.18 20:46
Hnědý obývák

Ahoj holky prosím o inspiraci nemáte některá světle nebo tmavě hnědý obývák s tapetou za televizí? Koukala jsem na netu a nějak nic mě nezaujalo a co zaujalo tak tapeta byla jen kostka za televizí a já bych potřebovala přes celou stěnu potřebuji zakrýt dveře děkuju nebo třeba jiné barvy máme šedo černou sedačku a hnědo černou stěnu

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 27.04.18 20:53

@jajuj můj byt, když jsem po dvacítce bydlela sama :D miluju hnědou a tapety. Teď mi to už u muže neprojde.

zrcadlo
Kelišová 6627 příspěvků 27.04.18 21:01

Nemáme přímo my, ale blízcí lidé mají takovou kávovou barvou vymalováno a na jedné zdi obýváku fototapetu lesa, nic křiklavého, něco hodně podobného tomuto, ale oni si to nechali dělat ze svojí fotky (asi to teda bylo pěkně drahé, neptala jsem se). Nikdy jsem nebyla zastánce fototapet, ale u nich je mi vždycky moc hezky. Ale aby to bylo hezké, tak je asi předpoklad nemít to přeplácané - oni tam mají v podstatě jen sezení a za takovým hnědým pojízdným panelem schovanou knihovnu a TV, takže když to schovají, tak fakt jen sezení „v lese“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama