Jak dostat šmír z kalhot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tini123
Nováček 6 příspěvků 25.04.18 21:04
Jak dostat šmír z kalhot

Dobrý den, vím, že toto tema uz tady je ale chtela jsem se zaptat asi v pondělí jsem si ve škole od takove te tocici zidle zaspinila kalhoty( je to takovy ten olej)kalhoty jsem vyprala ve zlucovem mydle a hodila do pracky ale i po uschnuti je flek porad stejny mate nejakou radu? Dekuju :) :)

Reklama

Reakce:

ivik21
Neúnavná pisatelka 19514 příspěvků 25.04.18 21:09
@Tini123 píše:
Dobrý den, vím, že toto tema uz tady je ale chtela jsem se zaptat asi v pondělí jsem si ve škole od takove te tocici zidle zaspinila kalhoty( je to takovy ten olej)kalhoty jsem vyprala ve zlucovem mydle a hodila do pracky ale i po uschnuti je flek porad stejny mate nejakou radu? Dekuju :) :)

Bohužel, nijak… :(

Tini123
Nováček 6 příspěvků 25.04.18 21:11
@ivik21 píše:
Bohužel, nijak… :(

Takze mi chcete rict ze rifle ktere jsem mela na sobe dvakrat jsou na vyhození jo? Ach jo ja mam fakt pech :(

ivik21
Neúnavná pisatelka 19514 příspěvků 25.04.18 21:15
@Tini123 píše:
Takze mi chcete rict ze rifle ktere jsem mela na sobe dvakrat jsou na vyhození jo? Ach jo ja mam fakt pech :(

Vím o nové zimní bundě, doteď tam flek je… A nepomohlo nic, chodilo se s flekem… :zed: :oops:

A byl to echt šmír při stěhování orbitreku :oops: :cert:

Tini123
Nováček 6 příspěvků 25.04.18 21:17
@ivik21 píše:
Vím o nové zimní bundě, doteď tam flek je… A nepomohlo nic, chodilo se s flekem… :zed: :oops:A byl to echt šmír při stěhování orbitreku :oops: :cert:

Aha no co se da delat no :,(

tulenice
Echt Kelišová 8788 příspěvků 25.04.18 21:22

Lze to celkem bez problémů, alespoň tak jsem vyčistila kalhoty po návštěvě muzea železnic a že teda vypadaly.
1. nejdříve skvrnu vytřít olejem - vytírat směrem doprostřed tak aby se nezvětšovala - tím se odstraní většina fleku
2. pak odmastit jarem…
3. dočistit žlučovým mýdlem.
4. hodit do pračky, nejlépe ještě polít ono místo pracím gelem

Myssicka
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 25.04.18 21:25
@tulenice píše:
Lze to celkem bez problémů, alespoň tak jsem vyčistila kalhoty po návštěvě muzea železnic a že teda vypadaly.
1. nejdříve skvrnu vytřít olejem - vytírat směrem doprostřed tak aby se nezvětšovala - tím se odstraní většina fleku
2. pak odmastit jarem…
4. hodit do pračky, nejlépe ještě polít ono místo pracím gelem

Přesně. Mám vyzkoušeno mnohokrát

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 25.04.18 21:31

Technickým benzínem jsi měla jako první, teď už je to zaprane. Zkusila bych čistirnu

Lenka Sombergová
Stálice 53 příspěvků 25.04.18 22:57

Mně na takovéto skvrny pomáhá stará dobrá Solvina mydlova. Dát na skvrnu a vyprat v ruce a nebo ji i přidávám do pracky k hodně spinavemu prádlo.

Tini123
Nováček 6 příspěvků 26.04.18 06:02
@tulenice píše:
2. pak odmastit jarem…
4. hodit do pračky, nejlépe ještě polít ono místo pracím gelem

Dekuji moc vyzkoušim :)

Tini123
Nováček 6 příspěvků 26.04.18 06:03
@Lenka Sombergová píše:
Mně na takovéto skvrny pomáhá stará dobrá Solvina mydlova. Dát na skvrnu a vyprat v ruce a nebo ji i přidávám do pracky k hodně spinavemu prádlo.

Dekuji taky vyzkousim

Tini123
Nováček 6 příspěvků 26.04.18 06:04
@pannda píše:
Technickým benzínem jsi měla jako první, teď už je to zaprane. Zkusila bych čistirnu

Dekuju :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama