Jak dostat šmír z kalhot

6
25.4.18 21:04

Jak dostat šmír z kalhot

Dobrý den, vím, že toto tema uz tady je ale chtela jsem se zaptat asi v pondělí jsem si ve škole od takove te tocici zidle zaspinila kalhoty( je to takovy ten olej)kalhoty jsem vyprala ve zlucovem mydle a hodila do pracky ale i po uschnuti je flek porad stejny mate nejakou radu? Dekuju :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tattiana
25.4.18 21:09
@Tini123 píše:
Dobrý den, vím, že toto tema uz tady je ale chtela jsem se zaptat asi v pondělí jsem si ve škole od takove te tocici zidle zaspinila kalhoty( je to takovy ten olej)kalhoty jsem vyprala ve zlucovem mydle a hodila do pracky ale i po uschnuti je flek porad stejny mate nejakou radu? Dekuju :) :)

Bohužel, nijak… :(

• Citovat
  • Nahlásit
6
25.4.18 21:11
@ivik21 píše:
Bohužel, nijak… :(

Takze mi chcete rict ze rifle ktere jsem mela na sobe dvakrat jsou na vyhození jo? Ach jo ja mam fakt pech :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tattiana
25.4.18 21:15
@Tini123 píše:
Takze mi chcete rict ze rifle ktere jsem mela na sobe dvakrat jsou na vyhození jo? Ach jo ja mam fakt pech :(

Vím o nové zimní bundě, doteď tam flek je… A nepomohlo nic, chodilo se s flekem… :zed: :oops:

A byl to echt šmír při stěhování orbitreku :oops: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
6
25.4.18 21:17
@ivik21 píše:
Vím o nové zimní bundě, doteď tam flek je… A nepomohlo nic, chodilo se s flekem… :zed: :oops:A byl to echt šmír při stěhování orbitreku :oops: :cert:

Aha no co se da delat no :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8793
25.4.18 21:22

Lze to celkem bez problémů, alespoň tak jsem vyčistila kalhoty po návštěvě muzea železnic a že teda vypadaly.
1. nejdříve skvrnu vytřít olejem - vytírat směrem doprostřed tak aby se nezvětšovala - tím se odstraní většina fleku
2. pak odmastit jarem…
3. dočistit žlučovým mýdlem.
4. hodit do pračky, nejlépe ještě polít ono místo pracím gelem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
25.4.18 21:25
@tulenice píše:
Lze to celkem bez problémů, alespoň tak jsem vyčistila kalhoty po návštěvě muzea železnic a že teda vypadaly.
1. nejdříve skvrnu vytřít olejem - vytírat směrem doprostřed tak aby se nezvětšovala - tím se odstraní většina fleku
2. pak odmastit jarem…
4. hodit do pračky, nejlépe ještě polít ono místo pracím gelem

Přesně. Mám vyzkoušeno mnohokrát

• Citovat
  • Nahlásit
7735
25.4.18 21:31

Technickým benzínem jsi měla jako první, teď už je to zaprane. Zkusila bych čistirnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.18 22:57

Mně na takovéto skvrny pomáhá stará dobrá Solvina mydlova. Dát na skvrnu a vyprat v ruce a nebo ji i přidávám do pracky k hodně spinavemu prádlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.4.18 06:02
@tulenice píše:
2. pak odmastit jarem…
4. hodit do pračky, nejlépe ještě polít ono místo pracím gelem

Dekuji moc vyzkoušim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.4.18 06:03
@Lenka Sombergová píše:
Mně na takovéto skvrny pomáhá stará dobrá Solvina mydlova. Dát na skvrnu a vyprat v ruce a nebo ji i přidávám do pracky k hodně spinavemu prádlo.

Dekuji taky vyzkousim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.4.18 06:04
@pannda píše:
Technickým benzínem jsi měla jako první, teď už je to zaprane. Zkusila bych čistirnu

Dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama