Reklama

Montérky od benzínu, jak vyprat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

abby
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 25.04.18 10:07
Montérky od benzínu,jak vyprat?

Ahoj, může mi prosím někdo poradit jak vyprat montérky od benzínu, aby po vyprání stále nesmrdeli a nesmrdeli pak i celá pračka?

Reklama

Reakce:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 25.04.18 10:41

Peru v pračce :nevim: žádný problém

iwa83
Kelišová 6169 příspěvků 25.04.18 10:57

To jsem řešila asi 14 dní zpět. Manželovi vylítla pistol na benzince. Nebyl to teda benzín, ale nafta. Mám nějaký sprej z DM na mastné fleky - tým jsem to nastříkala a hned dala prát. Flek se vypral, ale smrdělo to neskutečně. Tak pak jsem zamočila do octu na pár hodin a zase vyprala. Dost to pomohlo, ale stále to bylo cítit. Takže ještě jednou zamočit do octu a zase vyprat. Už je to dobré. Pak jsem to vyprala ještě teda jednou klasika s práškem a už jsem je posunula do skříně…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama