Reklama

Jak vybělit emailovou vanu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luucy
Kecalka 129 příspěvků 22.04.18 21:06
Jak vybělit emailovou vanu ?

Ahoj, snad mi tu někdo dokaže poradit. Mám vanu natřenou emailem, uz nekde čast toho natěru chybí a taky je zažloutlá. Co za přípravek z drogerie to vybělí? A dá se opravit to chybějící místo, aniž by se musel nátěr měnit celý?.

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3396 příspěvků 2 inzeráty 22.04.18 21:14

Emailem? 8o
Slyším prvne :lol:. Neni to rypani :mavam:

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 22.04.18 21:18

@novakova.t email je barva na dřevo, kov..

Pavlička
Kelišová 5262 příspěvků 22.04.18 21:26

@Luucy Domestos na wc - ten zelený výsledek. 100%.

lampicka11
Závislačka 3396 příspěvků 2 inzeráty 22.04.18 21:33
@jary1 píše:
@novakova.t email je barva na dřevo, kov..

Diky za vysvětlení. :-)

Magdaleeena
Kelišová 5674 příspěvků 22.04.18 22:43

Email je smalt.. Kyselina citronová či soda či kypřící prášek.. ocet.. nechat přes noc.. či nějaká chemie, kterou Ti doporučí v technické drogerii..

Evulina
Neúnavná pisatelka 15168 příspěvků 22.04.18 22:48
@Magdaleeena píše:
Email je smalt.. Kyselina citronová či soda či kypřící prášek.. ocet.. nechat přes noc.. či nějaká chemie, kterou Ti doporučí v technické drogerii..

Díky..už jsem sem chtěla napsat, že mám podobný problém s vanou, ale hledám něco přírodního..použila by jsi jen jednu z těch přírodních ingrediencí nebo můžu některé použít smíchané současně pro případný ještě lepší účinek?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >