Jak vybělit emailovou vanu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luucy
Kecalka 114 příspěvků 22.04.18 21:06
Jak vybělit emailovou vanu ?

Ahoj, snad mi tu někdo dokaže poradit. Mám vanu natřenou emailem, uz nekde čast toho natěru chybí a taky je zažloutlá. Co za přípravek z drogerie to vybělí? A dá se opravit to chybějící místo, aniž by se musel nátěr měnit celý?.

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2830 příspěvků 22.04.18 21:14

Emailem? 8o
Slyším prvne :lol:. Neni to rypani :mavam:

jary1
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 22.04.18 21:18

@novakova.t email je barva na dřevo, kov..

Pavlička
Kelišová 5163 příspěvků 22.04.18 21:26

@Luucy Domestos na wc - ten zelený výsledek. 100%.

novakova.t
Závislačka 2830 příspěvků 22.04.18 21:33
@jary1 píše:
@novakova.t email je barva na dřevo, kov..

Diky za vysvětlení. :-)

Magdaleeena
Kelišová 5540 příspěvků 22.04.18 22:43

Email je smalt.. Kyselina citronová či soda či kypřící prášek.. ocet.. nechat přes noc.. či nějaká chemie, kterou Ti doporučí v technické drogerii..

Evulina
Extra třída :D 14416 příspěvků 22.04.18 22:48
@Magdaleeena píše:
Email je smalt.. Kyselina citronová či soda či kypřící prášek.. ocet.. nechat přes noc.. či nějaká chemie, kterou Ti doporučí v technické drogerii..

Díky..už jsem sem chtěla napsat, že mám podobný problém s vanou, ale hledám něco přírodního..použila by jsi jen jednu z těch přírodních ingrediencí nebo můžu některé použít smíchané současně pro případný ještě lepší účinek?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti ve Valencii: Více než 20 už se jich ztratilo, kapesné mají téměř 14 tisíc!

Pořádný poprask způsobilo nedávné vylodění více než šesti set migrantů ve... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu, čím víc plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama