Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky,
už měsíc mě trápí hnědý výtok. Nevíte co to může znamenat? Děsím se toho nejhoršího ![]()
Půjdu zítra, ale strašně se bojím, nejradši bych šla hned teď. Posledních pět dnů to přestalo, myslela jsem že už je klid a dnes to začlo zase..
a seš těhotná? no každopádně je lepší tam zajít..jinak neporadím.....zadej do vyhledávání hnědý výtok a vyskočí ti plno diskuzí
těhotná nejsem bohužel, v červnu jsem byla na druhý neúspěšný pokus umělého oplodnění… tak se bojím jestli ty hormony nezpůsobily nějaké bujení
Pokud si těhu a špiníš už měsíc měla si tam být už dávno,takže bych si ráno hned zašla.
Už to čtu že nejsi,tak uvidíš co ti řeknou.Určitě to bude v pořádku všechno
Já takhle špinila i v těhu.
jojo, jen jsem chtěla pro uklidnění vědět, jestli to nemůže být i něco jiného…
a jinak máš normální menzes? Já mám poruchu PCOS a taky jsem měla stále hnědý výtok, rozhozené hormony, prostě menzes nebyla ale stále hnědý výtok. Chvíli to přešlo, pak zase začalo.
Liduš88 píše:
Už to čtu že nejsi,tak uvidíš co ti řeknou.Určitě to bude v pořádku všechnoJá takhle špinila i v těhu.
No, já si dnes dělala test a negativní.. nemám ovulaci ani MS bez antikoncepce a po tom umělém oplodnění mi výjimečně MS přišla minulý měsíc, ještě pozůstatky hormonů v těle, ale tento měsíc už jsem MS nedostala a jen ten hnědý výtok celý měsíc..
MMartina1 píše:
a jinak máš normální menzes? Já mám poruchu PCOS a taky jsem měla stále hnědý výtok, rozhozené hormony, prostě menzes nebyla ale stále hnědý výtok. Chvíli to přešlo, pak zase začalo.
No právě že bez léku menzes nemám… možná jestli se mi nemohla vytvořit nějaká cysta, ale nevím jestli to může být příznak cysty ten hnědý výtok
osobně si myslím, že na tom budeme stejně. Tělo není schopné spustit menzes, děložní sliznice je vysoká a postupně odchází tím hnědým špiněním. Určitě to nic nebude, myslím, že ti doktor píchne vyvolávačku a bude. Měla jsem to zhruba stejně jak popisuješ. Jednou jsem kvůli tomu musela na malý gyn. zákrok. Odstraňovali mi tu děl. sliznici. ![]()
Marti já nedostávám MS nikdy, vlastně nikdy v životě ještě nepřišla sama od sebe. Dávali mi antikoncepci abych měla cyklus, ale už ji neberu, když jsme byli na IVF. Kdyby mi píchli vyvolávačku, tak MS příjde jednou a další měsíc zas nic
bez léků mívám i sliznici jen 3mm
já taky nemám menzes. Myslím, že u tebe fakt IVF nakoplo tvorbu sliznice a prostě nepřišly měsíčky. Já jsem buď na antikoncepci, nebo na vyvolávačkách. I před IVF jsem musela brát Norethisteron, abysme se mohli od něčeho odpíchnout. A taky neovuluju. Mě se ale sliznice tvoří.