Hnisavá rýma měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 15:09
Hnisavá rýma měsíc...

Ráda bych znala Vaše názory…dcerka 8 let má skoro měsíc rýmu, jelikož chodí se školou plavat, byla jsem s ní na ORL, zda může do bazénu, zda je rýma alergická ( je alergik, ale jen na zvířata), byla nám potvrzena alergická rýma, šla tedy plavat a už odpoledne po plavání se rýma zhoršila, ráno jí nebylo dobře, pobolívalo v krku, u pediatra vše ok, máme dobrého pediatra, může do školy, rýma hrozná hlavně o víkendu, během pár dní se přidal vlhký kašel, tento týden (již čtvrtý s rýmou) jsem navštívila jiné ORL…verdikt hnisavá rýmy, má Pamycon a nemá chodit do školy, má být doma, stále posmrkává, po ránu kašle, bez teploty, chtěla bych znát Váš názor, nechali by jste jí dva dny doma a o víkendu, když už bude lepší, šly už na procházky, když nemá teploty???díky za názory…

Reakce:
soanpe
Závislačka 3138 příspěvků 09.10.14 15:17

S hnisavou rymou bych ji nechala dele doma. Je oslabena a radeji o dva dny dele v posteli, nez pot 14 na atb.

Bábrdl
Generální žvanilka 22773 příspěvků 09.10.14 15:17

Já ne. Je vidět, že dcera nejspíš už delší dobu přechází virózu, na kterou si sedly ještě i bakterie. Já bych ji strčila k televizi do postele a prolejvala ji čajem s medem. Bojovat musí imunitní systém, ale potřebuje k tomu podmínky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 15:21

Díky…mám stejný názor…jen chlap né:-))v pondělí už může do školy…dle mudr. na ORL, nechám jí čtyři dny v klidu a uvidíme:-)))

Bábrdl
Generální žvanilka 22773 příspěvků 09.10.14 15:23
@Anonymní píše:
Díky…mám stejný názor…jen chlap né:-))v pondělí už může do školy…dle mudr. na ORL, nechám jí čtyři dny v klidu a uvidíme:-)))

Proč jsi vlastně anonymní? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 15:23

Mám k tomu důvod…omlouvám se…

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 09.10.14 19:37

Na krátkou nenáročnou procházku bych vzala. Nám dr u dětí s hnis. rýmou řekla, že ven na chvíli můžem - ale ne mezi lidi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 19:42

Máme zahradu…tam nikdo není:-))), uvidím, když bude v sobotu lepší, v neděli jí nechám chvíli na zahradě…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >