Hodně velký problém ve vztahu

Anonymní
23.9.20 08:35

Hodně velký problém ve vztahu

Dobrý den, mám hodně velkej problém.
Před pár dny nastal konec mého vztahu.
Od té doby jsem s bývalou partnerkou každý den v kontaktu.
Asi 3 dny zpátky nás napadlo, že ten vztah ještě zkusíme napravit.
Bývalá partnerka mi dává naděje, že když se to napraví, tak se k sobě vrátíme.
Pracujem na tom, ovšem je tu jeden hodně velkej problém.
Bývalá partnerka si píše s jiným mužem.
Jde taky o to, že mu píše falešné informace.
Např to, že náš vztah se ukončil kvůli tomu, že nechci děti.
Na začátku vztahu jsem s ní dítě chtěl.
Jde o to, jak se ke mě tehdy začla chovat.
Bezdůvodně mi začla zakazovat dlouholeté kamarádky.
Já ji kamarády nezakázal.
Když po mě chtěla v něčem změnu, udělal jsem ji.
Když jsem chtěl změnu po ní, nedočkal jsem se toho.
Když jsem ji řekl, že je její chování nefér, tak jsem za to byl já ten špatnej.
(Chci upozornit na to, že se takhle chovala v době, kdy ten vztah nejvíc klapal)
Postupem času jsem přišel i na to, že mi byla měsíc emočně nevěrná.
Pak nastalo špatné období.
Momentálně mi jde o to, že mi tvrdí, že chce napravit vztah.
Ale nechává se balit jiným chlapem.
I ona balí jeho.
Píše mu jak je hezkej, srdíčkuje mu osobní fotky které ji posílá do chatu a ona mu posílá fotky taky.
On ani neví že, napravujem vztah.
Prezentuje se před ním totiž jako nezadaná. Říká mu polopravdy o nás.
Taky se prezentuje tím, že není žárlivá.
Za ty skoro 2 roky vím, že je extrém jak je žárlivá.
Přesně z toho důvodu jsem od sebe odřízl veškeré své kamarádky.
Mám podezření, že je mi opět emočně nevěrná tak jako minule.
Jak říkám, probírá s ním náš vztah.
Všechno to dělala za mýma zádama a dělala to už i půl roku zpět jen s jiným mužem.
To psaní ji udělá to, že začne porovnávat mě s někým koho zná měsíc.
A koho třeba reálně viděla jen 2× za život.
Se mnou ale byla skoro 2 roky a porovnává mě s tímhle? Už minule kvůli tomu přestala řešit věci ve vztahu a pak mi začla vyčítat co vše dělám špatně. Problém je že dokavad si nezacla psát s jiným, tak se mnou žádný problém neměla. Teď už ani neví jestli se mnou chce být a tvrdí mi že to psaní ji nijak neovlivňuje. Nevím co mám dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3740
23.9.20 08:37

Co chceš jako napravovat? Tento divnovztah? Proč? :nevim: Přeruš s ní kontakt a najdi si normální holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
23.9.20 08:39

Spíš bych se ptala proč s ní chceš být ty, buď rád že jste se rozešli a najdi si někoho kdo si tě bude vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
23.9.20 08:44

Píšeš spoustu slov, ale nic konkrétního.

Co přesně znamená napravit vztah.

A jak konkréntě víš, co si tvoe partnerka píše? Ty ji šmíruješ?

BTW - ano, to je běžné, že ženy probírají to co prožívají s jinými lidmi, To vážně není emoční nevěra a pokud požaduješ, aby tvoje partnerka měla blízký vztah pouze s tebou, tak máš dost závažný problém - a to jak s vlasní sebedůvěrou, tak s meziulidskými vztahy.

tak nějak mi z toho ne moc srozumitelného proudu psaní vychází, že jsi především sám v sobě dost nejistý a zaplavený emocemi, se kterými si neumíš poradit. Nejsi zvyklý svoje emoce sdílet a pracovat s nimi, mluvit o nich a proto ztoho je takový chaos.
Zároveň tím že nerozumíš tomu, co se v tobě vlastně děje, tak to celé projikuješ na člověka, kterému si dovolil abyste si byli blízko a ona se nechová podle tvých představ.

Za mě nevyžádaná rada zní - začni se učit rozumět sám sobě a začni si budovat blízké, nemilenecké vztahy s dalšími lidmi. Pak ti případný rozchod nebude připadat jako konec světa a budeš kolem sebe mít síť lidí, co ti to pomůže zvládnout.

To je to, co dělá tvoje partnerka - v dialogu s někým blízkým si nachází cesty, jak zvládat těžkou situaci mezi vámi. Ne že ti je emočně nevěrná.

Pro začátek zkus třeba projít tuhle knížku pro základní orientaci a návod co s emocemi. Fakt nejsou nepřítel…

https://obchod.portal.cz/…/muzsky-kod/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 08:49

@Ou Jenže tady jde o to, že ona mi ve vztahu tvrdila, že nemá zájem se stýkat s jinými muži, že taková není.
Ale ve vztahu mi dělala to, že si třeba chatovala s mužem za mýma zádama a i se s ním sešla za mýma zádama.
A aby toho nebylo málo… O ničem z toho co jsem nevěděl já nevěděla ani partnerka toho muže. A to jsou nejlepší kámošky… Teď už se nebaví kvůli tomu že jak ona tak její chlap si píšou a schází se za našima zadama

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 08:59
@Anonymní píše:
@Ou Jenže tady jde o to, že ona mi ve vztahu tvrdila, že nemá zájem se stýkat s jinými muži, že taková není.
Ale ve vztahu mi dělala to, že si třeba chatovala s mužem za mýma zádama a i se s ním sešla za mýma zádama.
A aby toho nebylo málo… O ničem z toho co jsem nevěděl já nevěděla ani partnerka toho muže. A to jsou nejlepší kámošky… Teď už se nebaví kvůli tomu že jak ona tak její chlap si píšou a schází se za našima zadama

Ta era ohledne její kámošky už je pryč ale teď je na scéně jiný muž. A podle mě to emoční nevěra je. Protože opět mi tvrdí že si s nikým nepíše a že chce pracovat na vztahu. Jenže ona se o nic nesnaží. Probírá s ním náš vztah, bali ho, on bali ji, ona mu píše jak je hezkej, mluví s ním víc než se mnou… Tak kde je to napravování vztahu? Presne tohle už jsem s ní jednou zažil a teď se to opakuje. Problém je že jakmile je s nekym takovým v kontaktu tak se mnou nic neřeší

• Citovat
  • Nahlásit
466
23.9.20 09:02

Upřímně bych se na to vykašlala. Vím, že je to těžké, ale nic dobrého vás nečeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18315
23.9.20 09:20
@Anonymní píše:
Ta era ohledne její kámošky už je pryč ale teď je na scéně jiný muž. A podle mě to emoční nevěra je. Protože opět mi tvrdí že si s nikým nepíše a že chce pracovat na vztahu. Jenže ona se o nic nesnaží. Probírá s ním náš vztah, bali ho, on bali ji, ona mu píše jak je hezkej, mluví s ním víc než se mnou… Tak kde je to napravování vztahu? Presne tohle už jsem s ní jednou zažil a teď se to opakuje. Problém je že jakmile je s nekym takovým v kontaktu tak se mnou nic neřeší

a to víš přesně jak? stopuješ jí čas, kdy s ním mluví? čteš její sms?
Radím, vykašli se na to, nemá to cenu, oběma se vám uleví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51943
23.9.20 09:21

Tak jí neřeš, nekontaktuj a máš klid. řešit tohle jen po 2 letech :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
23.9.20 09:25

Zacni na sobe pracovat, laska je krasna vec, ale u tebe se jedna spis o zavislost.
Zbavit se vsech kamaradu jen proto, ze partnerka si to preje, to je blaznovstvi.

Bud rad, ze je pryc, dej se do kupy a najdi si normalni holku.

@Anonymní píše:

Jde taky o to, že mu píše falešné informace.
Např to, že náš vztah se ukončil kvůli tomu, že nechci děti.
Na začátku vztahu jsem s ní dítě chtěl.

Z toho citatu bych rekl, ze az tak falesna informace to neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5120
23.9.20 09:30

Zakladateli, reknu ti tajemstvi, ktere ti mozna zmeni zivot. Probud se z te diskoteky a uvedom si, ze vy uz zadny vztah nemate ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 09:37

@carsin Je to falešná informace. Vy chcete dítě s ženou co vám zakazuje přátelé? Přitom ona sama je může mít? Vy chcete dítě s někým kdo je k vám nefér ve více věcech? Vy chcete dítě s někým kdo kdo se za vašima zadama schází s opačným pohlavím a i si za vašimi zády s tím člověkem píše? Vy chcete dítě s partnerem který za vašima zadama bali někoho jiného? Řekl jsem jí že to dítě bude pokud se v tomhle změní… Nestalo se to. Ona taková nikdy nebyla. Chová se tak poslední půl rok… Jestli se mnou nechce být má mi to říct a nedávat mi falešné naděje… Přijde mi že mě používá jako zadní vrátka. Ze bali někoho jiného a až ji to klapne tak me posle do háje… Protože říkám ona říká že napravujem vztah ale já to z její strany nevidím vidím že bali někoho jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 09:39
@Anonymní píše:
@carsin Je to falešná informace. Vy chcete dítě s ženou co vám zakazuje přátelé? Přitom ona sama je může mít? Vy chcete dítě s někým kdo je k vám nefér ve více věcech? Vy chcete dítě s někým kdo kdo se za vašima zadama schází s opačným pohlavím a i si za vašimi zády s tím člověkem píše? Vy chcete dítě s partnerem který za vašima zadama bali někoho jiného? Řekl jsem jí že to dítě bude pokud se v tomhle změní… Nestalo se to. Ona taková nikdy nebyla. Chová se tak poslední půl rok… Jestli se mnou nechce být má mi to říct a nedávat mi falešné naděje… Přijde mi že mě používá jako zadní vrátka. Ze bali někoho jiného a až ji to klapne tak me posle do háje… Protože říkám ona říká že napravujem vztah ale já to z její strany nevidím vidím že bali někoho jiného.

Už jednou se stalo že jak se přišlo na ten první případ… A ten chlap ji poslal do háje tak dolezla za mnou

• Citovat
  • Nahlásit
701
23.9.20 10:04

Já být Vámi tak si spíš položím otázku, proč stojíte o to zachraňovat vztah, který zcela zjevně nikdy nebyl a nikdy nebude funkční?

Nejspíš jste byl celou dobu jenom ten hodnej trouba v záloze. A proto je taky ochotná s vámi dál něco zkoušet. Bude si hledat jiného (už to dělá) a vás bude dál tahat na vařené nudli, aby měla aspoň někoho, kdyby nikdo lepší nevyšel…

S rozběhem ji nakopněte hned mezi dveřma. Ať jde oblbovat toho, komu furt vypisuje. A vy si najděte normální ženskou, která bude mít snahu s vámi budovat normální funkční vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2495
23.9.20 10:19

Mě rozesmálo, že tě štve, že podává chlapovi, se kterým by ti zřejmě v případě možnosti zahnula, NEPRAVDIVÉ INFORMACE o své žárlivosti apod. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama