HoIky uklízečky - berete si dítě do práce?

Anonymní
21.1.20 22:53

HoIky ukIizečky

Hezký večer, hoIky co pracujete jako ukIizečky chci se zeptat jestIi si některá berete občas dítě do práce, jestIi ta možnost je nebo ne? :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6623
21.1.20 23:17

Nejsem sice uklízečka, ale záleží na pracovišti. Naše domácí uklízečka si jednou přinesla zvířátko, co nemělo kde být, mně to nevadilo, beztak jen spalo v batohu. A uklízečka v bývalé práci si občas večer vzala do práce manžela, co jí i pomohl. Nebyl tam nikdo, kdo by si všiml, a my co jsme se s ní bavili bychom ji neudali. Ale třeba v současné práci by to absolutně neprošlo, aby se tam pohyboval kdokoliv cizí. Natož dítě, co třeba může spadnout ze schodů a průšvih je na světě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 23:19

Tady by se jednaIo o ukIid na městském úřadě po pracovní době úředníků. Děkuji za reakci

• Nahlásit
  • Citovat
6623
21.1.20 23:25
@Anonymní píše:
Tady by se jednaIo o ukIid na městském úřadě po pracovní době úředníků. Děkuji za reakci

Oj tak to vůbec netuším, možná ti poradí některá z místních úřednic, jak to u nich chodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 23:39

A proč se nezeptas svého nadřízeného? Vždy jde o bezpečnost práce. Ono to může vadit, ale taky nemusí. Všeobecně ve firmách se pracuje s citlivými daty, takže nějaká ti může napsat svou zkušenost a k čemu ti to bude? Tohleto obcházení nadřízených nikdy nepochopím a přitom jde jen o to se zeptat. U nás ve firmě bys letěla za takové obcházení na hodinu. A třeba znám i zkušenost, kdy si uklízečka vzala puberťáka na pomoc a ztratily se ze šuplíku stravenky. Hádej u koho se našly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 00:52

@Trojlístek chtěla jsem se jen zeptat jestli nemá někdo zkušenost.. Ještě jsem ani nenastoupila. Takže samozřejmě se v případě nástupu zeptám.

• Nahlásit
  • Citovat
22.1.20 00:56
@Anonymní píše:
@Trojlístek chtěla jsem se jen zeptat jestli nemá někdo zkušenost.. Ještě jsem ani nenastoupila. Takže samozřejmě se v případě nástupu zeptám.

Pořád mi není jasné, k čemu ti bude cizí zkušenost. Já ti zkušenost napsala, ne že ne. Jen bys to chtěla slyšet jinak. Klidně ti to mohou výjimečně povolit, pokud o to místo nebude zájem. Ale nic dlouhodobého, to nebudou akceptovat nikde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10179
22.1.20 07:56

Sice mám úklid jen jako brigádu, ale ne, dítě se mnou nesmí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4198
22.1.20 16:41

U nas by to neslo, protoze tu mame vse na pristupove karty a je zakazane brat do mistnosti lidi, kteri tu nepracuji nebo nemaji docasnou navstevnickou kartu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 18:27

Děkuji za Vaše zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie