Hojení piercingu

Anonymní
15.10.19 22:21

Hojení piercingu

Ahojky, mám už rok a pul pichnutý piercing v pupíku a pořad se nezahojil… nějaké rady jak tomu pomoct? Vytahovat ho nechci :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1696
15.10.19 22:26

Měla jsem v mládí to samé, navíc kůže se začala stenčovat, vylučovala ten pircing..musel ven. Zůstala mi akorát,,úžasná" jizva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 22:45

Celkem obecná informace, “nezahojil se” znamená..? ( bolí, z kanálku teče t.mok, nebo hnis, okolí začervenalé..?).. z čeho máte šperk?
Ale obecně- nenosit oblečení, co bude výrazně dřít o piercing( kalhoty s vysokým pasem apod.), ideálně zalepit aby se netřel o oblečení, 2-5× denně čistit solným roztokem( na panák vody větší špetku soli), pokud začal zlobit po delší době, může reagovat na nějaké oslabení imunity..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17939
15.10.19 22:49

Mela jsem kdysy stejny problem. Presne po tom roce a pul, sel ven. Nekdy to telo neprijme, tak to je. Normalni doba je max pul roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
15.10.19 23:25
@Anonymní píše:
Ahojky, mám už rok a pul pichnutý piercing v pupíku a pořad se nezahojil… nějaké rady jak tomu pomoct? Vytahovat ho nechci :,(

Ahoj, mě pomohl Framykoin a přes léto jsem nosila „holý“ pupík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 06:48

Mela jsem pred x lety uplne tu samou potiz, po roce jsem to zacala patlat framykoinem a casto vyvarovat nausnici a uz je to 15 let a mam ho tam porad :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama